SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

PZPS, 14 grudnia 2022

Święta z Siatkarskimi Łamigłówkami z Orzełkiem!

Gotowi na kolejną edycję Siatkarskich Łamigłówek z Orzełkiem? Tym razem mamy dla Was zestaw zabaw i zagadek w świątecznej odsłonie. Jak zawsze znajdziecie tam też następne Siatkarskie Lekcje z Orzełkiem. A jako, że zbliża się nowy rok to w środku dołączyliśmy też kalendarz na następny rok!

Kolorowanki, quizy, pytania, ale również karta świąteczna oraz zawieszki do prezentów – to wszystko czeka na Was w najnowszej odsłonie Siatkarskich Łamigłówek z Orzełkiem.

Jeśli lubicie konkursy to i tym razem nie mogło go zabraknąć – za najlepsze Siatkarskie Bombki przygotowaliśmy wyjątkowe nagrody.

Prace konkursowe należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 21 grudnia 2021 roku.

Więcej informacji o konkursie znajdziecie w środku Siatkarskich Łamigłówek. Aby wziąć udział w konkursie nie trzeba być członkiem Klubu Kibica – zachęcamy jednak do rejestracji na stronie https://www.pzps.pl/pl/klub-kibica.

Siatkarskie Łamigłówki z Orzełkiem można pobrać TUTAJ

Regulamin dostępny jest tutaj: Regulamin_konkursu_ZAPROJEKTUJ_SIATKARSKĄ_BOMBKĘ.pdf

Do pobrania jest również załącznik_nr_1_do_Regulaminu_Konkursu_siatkarska_bombka.pdf

Poprzednie części Łamigłówek do pobrania:

CZĘŚĆ 1

CZĘŚĆ 2

CZĘŚĆ 3

CZĘŚĆ 4

CZĘŚĆ 5

CZĘŚĆ 6

CZĘŚĆ 7

CZĘŚĆ 8

  • 27
  • 2
  • 8
  • 2
  • 3