SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

tekst i foto Martyna Szydłowska, montaż Dariusz Cieszkowski, 2 czerwca 2023

Mecz pod pełną kontrolą (wideo)

Reprezentacja Polski kobiet nie zwalnia tempa. W Antalyi, w otwierającym tegoroczną edycję Siatkarskiej Ligi Narodów turnieju, Biało-Czerwone odniosły trzecie zwycięstwo, pokonując Tajlandię 3-0.

- Mecz był totalnie pod naszą kontrolą nie dałyśmy Tajkom się rozegrać ani na chwilę, narzuciłyśmy im swój styl gry i mimo, że próbowały grać kombinacyjnie to udawało nam się to czytać i podbijać te trudne piłki. Cały zespół jest szczęśliwy, że w pełni wykonałyśmy swoje dzisiejsze zadanie. Cieszę się, że dostałam swoją szansę i że weszłam w końcówkach setów i myślę, że było okej - mówiła po spotkaniu Joanna Pacak, która oficjalnie zadebiutowała w reprezentacji Polski. - Cieszę się i jestem dumna z mojej drużyny, że idziemy tak mocno do przodu - podkreślała po meczu Monika Gałkowska.

W czwartym - i ostatnim - meczu na tureckiej riwierze drużyna Stefano Lavariniego podejmie reprezentację Serbii. - Oczekujemy wygranej choć na pewno będzie to ciężki mecz - stwierdziła Gałkowska. - Wierzę w to, że z każdym mamy szansę, dlatego myślę, że każda z nas nie może się doczekać jutra. Skupiamy się na następnym meczu i na pewno będzie duża walka - dodała Olivia Różański.

  • 5
  • 0
  • 5
  • 0
  • 0