SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Katarzyna Porębska/minisiatkówka.pl, 12 czerwca 2022

Drużyny 28. Wielkiego Finału KINDER Joy of moving

W dniach 1-3 lipca 2022 roku w Arenie Gliwice zostanie rozegrany 28. Wielki Finał Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving, podczas którego o medale powalczą 192 drużyny w kategorii „2”, „3”, „4” dziewcząt i chłopców. Przedstawiamy pełną listę drużyn tegorocznego turnieju, które zajęły odpowiednio pierwsze i drugie miejsce w Finałach Wojewódzkich.

Przez blisko dziesięć miesięcy toczyła się rywalizacja w tegorocznej edycji rozgrywek KINDER Joy of moving. Pierwszy turniej został rozegrany we wrześniu na Dolnym Śląsku, a ostatnie zawody w ramach Finałów Wojewódzkich rozegrano w Suwałkach oraz Sulęcinie w pierwszych dniach czerwca.

Znamy już komplet 192 drużyn, które zostały mistrzem i wicemistrzem w swojej kategorii i uzyskały prawo gry w 28. Wielkim Finale Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving, który drugi rok z rzędu zostanie rozegrany w Arenie Gliwice w dniach 1-3 lipca 2022 roku.

woj. dolnośląskie

„2” dziewcząt
1. Akademia Siatkówki Zenit Wrocław
2. MKS Piast Głogów I
„3”dziewcząt
1. Akademia Młodego Siatkarza Mini Volley Kamienna Góra
2. UKS Gminy Miękinia I
„4” dziewcząt
1. #VOLLEY WROCŁAW
2. MKS IGNERHOME VOLLEY ŚWIDNICA

„2” chłopców
1. UKS Kinder Volleyball Głuszyca
2. UKS Koral Wrocław
„3” chłopców
1. UKS Koral Wrocław I
2. UKS Kinder Volleyball Wałbrzych 1
„4” chłopców
1. UKS Koral Wrocław
2. UKPS Lubin

woj. kujawsko-pomorskie
„2” dziewcząt
1. SP9/KS Pałac Bydgoszcz
2. TS Koset Grudziądz
„3”dziewcząt
1. MSPS Inowrocław
2. MUKS Joker Świecie
„4” dziewcząt
1. SP31/KS Pałac Bydgoszcz
2. SKS CAS Aleksandria Aleksandrów Kujawski

„2” chłopców
1. SP60/ BKS Chemik Bydgoszcz I
2. SP60/ BKS Chemik Bydgoszcz II
„3” chłopców
1. NTS Trójka Nakło
2. BKS Chemik Bydgoszcz
„4” chłopców
1. BKS Chemik Bydgoszcz
2. NTS Trójka Nakło

woj. lubelskie
„2” dziewcząt
1. SKS Szóstka TPS I Biała Podlaska
2. MKS Stal I Poniatowa
„3”dziewcząt
1. SKS Szóstka TPS I Biała Podlaska
2. SP 4 I Lublin
„4” dziewcząt
1. SKS Szóstka TPS I Biała Podlaska
2. SP 7 Lublin

„2” chłopców
1. UKS Olimp I Opole Lubelskie
2. UKS Serbinów I Biała Podlaska
„3” chłopców
1. UKS Serbinów I Biała Podlaska
2. SP 4 Łuków I
„4” chłopców
1. UKS Serbinów I Biała Podlaska
2. MKS Avia Świdnik

woj. lubuskie
„2” dziewcząt
1. SPS ZBĄSZYNEK I
2. SP 3 KROSNO ODRZAŃSKIE
„3”dziewcząt
1. UKS SG KOŻUCHÓW I
2. SPS ZBĄSZYNEK I
„4” dziewcząt
1. SPS ZBĄSZYNEK
2. UKS ŚWIT DRZONKÓW I

„2” chłopców
1. UKS ŻAK KRZESZYCE I
2. UKS TRÓJKA SULECHÓW
„3” chłopców
1. UKS AGROMA SŁOŃSK
2. STS OLIMPIA SULĘCINIE
„4” chłopców
1. KS Atak Gorzów Wlkp.
2. UKS Trójka Sulechów

woj. łódzkie
„2” dziewcząt
1. UKS Volley 34 Łódź / UKS LIDER Konstantynów Łódzki
2. UKS Volley 34 I Łódź
„3”dziewcząt
1. UKS LIDER Konstantynów Łódzki
2. UKS Siatka Zgierz
„4” dziewcząt
1. UKS LIDER I Konstantynów Łódzki
2. UKS Volley 34 Łódź

„2” chłopców
1. Wifama I Łódź
2. MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka
„3” chłopców
1. Klub Sportowy Arena
2. MKS Bzura Ozorków / Młoda Bzura
„4” chłopców
1. KS Wifama/UKS Akademia Siatkówki
2. MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka/SP 12 Tomaszów Mazowiecka

woj. małopolskie
„2” dziewcząt
1. MKS Wieliczka 1
2. Dunajec 1 Nowy Sącz
„3”dziewcząt
1. SKPS Dunajec Nowy Sącz 1
2. UKS Setbol Oświęcim 1
„4” dziewcząt
1. MKS Wieliczka 1
2. Dunajec Nowy Sącz 1

„2” chłopców
1. Jedynka Biecz
2. MKS Andrychów 1
„3” chłopców
1. SMS Sparta Kraków 1
2. AS Niepołomice 1
„4” chłopców
1. Sparta Kraków
2. Wawel Kraków

22665d

woj. mazowieckie
„2” dziewcząt
1. Dębina Nieporęt 1
2. GLKS Nadarzyn
„3”dziewcząt
1. Sparta Warszawa 1
2. Iskra Warszawa 1
„4” dziewcząt
1. Dębina Nieporęt
2. Sparta Warszawa 1

„2” chłopców
1. Dębina 1
2. Dębina 2
„3” chłopców
1. KS Metro Warszawa 1
2. Wrzos Międzyborów 1
„4” chłopców
1. KS Metro Warszawa 1
2. MOS Wola Warszawa 1

woj. opolskie
„2” dziewcząt
1. ECO UNI Opole
2. ECO UNI Opole
„3”dziewcząt
1. LUKS "Sukces" Komprachcice
2. UKS Korona Olesno
„4” dziewcząt
1. Kędzierzyn-Koźle/Komprachcice
2. ECO UNI Opole

„2” chłopców
1. Cocon Olesno
2. SP 3 Nysa2
„3” chłopców
1. SP 19 Kędzierzyn-Koźle
2. SP 3 Nysa
„4” chłopców
1. Cocon Olesno
2. SP 3 Nysa

woj. podlaskie
„2” dziewcząt
1. KS BAS SP 9 I Białystok
2. Rekord Zambrów
„3”dziewcząt
1. KS BAS SP 26 I Białystok
2. UKS Olimpik Mońki
„4” dziewcząt
1. KAS BAS Białystok
2. UK Olimpik Mońki

„2” chłopców
1. SUKSS I Suwałki
2. SUKSS II Suwałki
„3” chłopców
1. SUKSS I Suwałki
2. Tytani Białystok
„4” chłopców
1. SUKSS I Suwałki
2. Tytani Białystok

woj. podkarpackie
„2” dziewcząt
1. KSS Karpaty MOSiR Krosno
2. KPS Nowa Dęba
„3”dziewcząt
1. MOSiR Dukla
2. KPS Nowa Dęba
„4” dziewcząt
1. UKS Kępa Dębica
2. KSS Karpaty MOSiR Krosno

„2” chłopców
1. Karpaty Krosno II
2. SP-3 Leżajsk
„3” chłopców
1. AKS MOS Rzeszów I
2. AKS Rzeszów I
„4” chłopców
1. AKS MOS Rzeszów I
2. Karpaty Krosno I

woj. pomorskie
„2” dziewcząt
1. GDYŃSKA AKADEMIA SIATKÓWKI I
2. STĘŻYCA WIEŻYCA I
„3”dziewcząt
1. AKADEMIA PLIŃSKI/WIKA
2. UKS JASIENIAK I
„4” dziewcząt
1. SKFiS KaEmKa STAROGARD GDAŃSKI
2. SN GEDANIA I

„2” chłopców
1. GLINKA ACADEMY SPS LĘBORK I
2. GLINKA ACADEMY SPS LĘBORK II
„3” chłopców
1. AKADEMIA SIATKÓWKI TREFL GDAŃSK I
2. GLINKA ACADEMY SPS LĘBORK I
„4” chłopców
1. AKADEMIA SIATKÓWKI TREFL GDAŃSK I
2. PTPS CZŁUCHÓW

woj. śląskie
„2” dziewcząt
1. MKS Dwójka Zawiercie
2. Tytan Ostrowy
„3”dziewcząt
1. MKS Dwójka Zawiercie
2. Silesia Volley Mysłowice
„4” dziewcząt
1. MKS Dąbrowa Górnicza
2. JKS SMS Jastrzębie

„2” chłopców
1. VitaSUN MKS Będzin
2. Aluron CMC Warta Akademia Siatkówki
„3” chłopców
1. Aluron CMC Warta Akademia Siatkówki
2. BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
„4” chłopców
1. Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
2. VitaSUN MKS Będzin

22665e

woj. świętokrzyskie
„2” dziewcząt
1. GALA SKARŻYSKO-KAMIENNA I
2. GALA SKARŻYSKO-KAMIENNA III
„3”dziewcząt
1. SP 25 KIELCE I
2. SP 25 KIELCE IV
„4” dziewcząt
1. MUKS JEDYNKA OSTROWIEC
2. UKS LOLEK KLUCZEWSKO

„2” chłopców
1. Gmina Mirzec I
2. Salos Kielce I
„3” chłopców
1. STS Skarżysko-Kamienna I
2. Arena Busko-Zdrój
„4” chłopców
1. STS Skarżysko-Kamienna
2. Start Dobromierz

woj. warmińsko-mazurskie
„2” dziewcząt
1. UKS BAD MAX KĘTRZYN
2. UKS CZWÓRKA GIŻYCKO
„3”dziewcząt
1. KURIANVOLLEY OLSZTYN
2. UKS CZWÓRKA GIŻYCKO
„4” dziewcząt
1. UKS CZWÓRKA GIŻYCKO
2. UKS BAD MAX KĘTRZYN

„2” chłopców
1. UKS TRÓJKA GOŁDAP
2. AZS UWM OLSZTYN
„3” chłopców
1. AZS UWM OLSZTYN
2. UKS TRÓJKA GOŁDAP
„4” chłopców
1. KURIANVOLLEY OLSZTYN
2. UKS TRÓJKA GOŁDAP

woj. wielkopolskie
„2” dziewcząt
1. UKS 9 Leszno 1
2. UKS Hetman Sobieski Poznań 2
„3”dziewcząt
1. UKS SZAMOTULANIN Szamotuły 1
2. UKS HETMAN SOBIESKI Poznań 1
„4” dziewcząt
1. UKS 17 Kalisz
2. UKS KANIASIATKA Gostyń 1

„2” chłopców
1. UKS 9 Leszno 1
2. UKS Jedynka Poznań 1
„3” chłopców
1. UKS PIĄTKA Turek 1
2. TARNOVIA VOLLEYBALL Tarnowo Podgórne 1
„4” chłopców
1. UKS 9 Leszno 1
2. KPS PROGRESS Września 1

woj. zachodniopomorskie
„2” dziewcząt
1. GA MKS GRYF SZCZECINEK 1
2. UKS SMS POLICE 1
„3”dziewcząt
1. GA MKS GRYF SZCZECINEK 1
2. MKS MIESZKO POŁCZYN-ZDRÓJ 1
„4” dziewcząt
1. AMPS KOŁOBRZEG
2. STS SP 18 KOSPEL KOSZALIN

„2” chłopców
1. SMS POLICE 2
2. SMS POLICE 1
„3” chłopców
1. UKS LOLEK Koszalin
2. Akademia Siatkówki 13 Koszalin
„4” chłopców
1. AKADEMIE SIATKÓWKI 13 KOSZALIN
2. MKS MIESZKO POŁCZYN-ZDRÓJ I

Więcej informacji o rozgrywkach KINDER Joy of moving oraz Wielkiego Finału znaleźć można na oficjalnej stronie turnieju: https://minisiatkowka.pl/

  • 3
  • 3
  • 6
  • 0
  • 0
Sierpień 2022
PN WT ŚR CZ PT SO ND
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
  • 05 Sie

    Orlen Beach Volley Tour | Kołobrzeg

    Kołobrzeg
  • 06 Sie

    Orlen Beach Volley Tour | Kołobrzeg

    Kołobrzeg
  • 07 Sie

    Orlen Beach Volley Tour | Kołobrzeg

    Kołobrzeg
  • 08 Sie

    Orlen Beach Volley Tour | Kołobrzeg

    Kołobrzeg
  • 10 Sie

    Turniej Elite 16 Hamburg, Niemcy

  • 11 Sie

    Turniej Elite 16 Hamburg, Niemcy

  • 12 Sie

    Turniej Elite 16 Hamburg, Niemcy

  • 12 Sie

    ORLEN XX Mistrzostwa Polski Oldbojów Kobiet i Mężczyzn w Siatkówce Plażowej

    Września
  • 13 Sie

    Turniej Elite 16 Hamburg, Niemcy

  • 13 Sie

    ORLEN XX Mistrzostwa Polski Oldbojów Kobiet i Mężczyzn w Siatkówce Plażowej

    Września
  • 14 Sie

    Turniej Elite 16 Hamburg, Niemcy

  • 14 Sie

    ORLEN XX Mistrzostwa Polski Oldbojów Kobiet i Mężczyzn w Siatkówce Plażowej

    Września
  • 15 Sie

    ORLEN XX Mistrzostwa Polski Oldbojów Kobiet i Mężczyzn w Siatkówce Plażowej

    Września
  • 15 Sie

    Mistrzostwa Europy - Monachium, Niemcy

    Monachium, Niemcy
  • 16 Sie

    ORLEN XX Mistrzostwa Polski Oldbojów Kobiet i Mężczyzn w Siatkówce Plażowej

    Września
  • 16 Sie

    Mistrzostwa Europy - Monachium, Niemcy

    Monachium, Niemcy
  • 17 Sie

    Mistrzostwa Europy - Monachium, Niemcy

    Monachium, Niemcy
  • 18 Sie

    Mistrzostwa Europy - Monachium, Niemcy

    Monachium, Niemcy
  • 19 Sie

    Mistrzostwa Europy - Monachium, Niemcy

    Monachium, Niemcy
  • 20 Sie

    Mistrzostwa Europy - Monachium, Niemcy

    Monachium, Niemcy
  • 21 Sie

    Mistrzostwa Europy - Monachium, Niemcy

    Monachium, Niemcy