SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Janusz Uznański - Rzecznik Polskiego Związku Piłki Siatkowej, 8 lipca 2020

Akredytacje na mecze reprezentacji mężczyzn Polski i Niemiec

Polski Związek Piłki Siatkowej informuje, że rozpoczął się proces akredytacyjny na pierwsze oficjalne mecze siatkarskiej reprezentacji Polski mężczyzn, które odbędą się 22 i 23 lipca w Hali Widowiskowo-Sportowej MOSiR w Zielonej Górze. Rywalem Biało-Czerwonych będzie reprezentacja Niemiec.

#Kochamysiatkówkę i #WracamyDoGry!

Wnioski akredytacyjne można składać po zalogowaniu się na stronie pzps.pl: https://www.pzps.pl/pl/logowanie-dla-dziennikarzy. Osoby niezarejestrowane jeszcze na naszej stronie będą musiały najpierw dokonać rejestracji: https://www.pzps.pl/pl/rejestracja-dziennikarza. Prosimy o wypełnienie wszystkich pól formularza oznaczonych *.

Proces akredytacyjny potrwa do północy 16 lipca br. Ze względu na obowiązujące obostrzenia związane z pandemią koronawirusa liczba dziennikarzy i fotoreporterów będzie ograniczona.

Jednocześnie informujemy, że każda z osób uczestniczących w wydarzeniu będzie przechodzić, na miejscu w hali, niezbędne badania i wywiad. O szczegółach informować będziemy akredytowanych.

W razie problemów z rejestracją prosimy o kontakt na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Polska – Niemcy

22 lipca – 20.30; 23 lipca – 18.00

Hala Widowiskowo-Sportowa MOSiR w Zielonej Górze, ul. Sulechowska 41

Transmisje: Polsat Sport

Kochamysiatkówkę #WracamyDoGry

z PZPS pasek 2020

  • 3
  • 0
  • 50
  • 0
  • 0