SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/admin/domains/pzps.pl/public_html/plugins/content/rrrvotes/rrrvotes.php on line 40 Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/admin/domains/pzps.pl/public_html/plugins/content/rrrvotes/rrrvotes.php on line 40

Agata Kołacz (wp.pl) z Brna, 31 sierpnia 2014

W niedzielny wieczór rywalem reprezentacji Polski juniorów będzie ekipa Turcji, która turniej o MEJ rozpoczęła od porażki w tie-breaku z Belgią.

W niedzielny wieczór rywalem reprezentacji Polski juniorów w mistrzostwach Europy będzie  ekipa Turcji, która turniej rozpoczęła od porażki w tie-breaku z Belgami. W sobotnim meczu pokazała jednak, na co ją stać.

Porażka w piątek podrażniła ambicje Turków. W sobotę nie dali żadnych szans reprezentacji Rumunii. Podopieczni Muhammeda Gorkena z pewnością będą chcieli urwać punkty Polakom, którzy są liderem w grupie B.

Największą uwagę biało-czerwoni będą musieli zwrócić na rozgrywającego Yigita Gulmezoglu, mającego za sobą występy w seniorskiej reprezentacji Turcji i w Arkasie Izmir. – Musimy zachować duży spokój w przyjęciu i spróbować odczytać zamiary tureckiego rozgrywającego – przekonuje Jacek Nawrocki.

Co jeszcze można powiedzieć o zawodnikach znad Bosforu? – Grają siatkówkę kombinacyjną i miłą dla oka. Mają bardzo dużo rozwiązań ofensywnych – dodaje szkoleniowiec Polaków.

Najwyższy jest przyjmujący Dogukan Ulu, ma 205 cm. Więcej niż 2 metry mają również środkowy bloku Emre Vahit Savas oraz przyjmujący Abdullah Cam, obaj po 201 cm.

Turcy mają bardzo doświadczony zespół. Tylko jeden zawodnik jest z rocznika 96, dwóch z 97. Początek spotkania Polska - Turcja o godz. 20:00.

Skład reprezentacji Turcji:

Rozgrywający: Muzaffer Yonet, Yigit Gulmezoglu
Atakujący: Ogbai Cansin Enaboifo
Przyjmujący: Dogukan Ulu, Nevzat Mert Gunes, Yasin Aydin, Mehmet Hacioglu, Abdullah Cam
Środkowi: Cagatay Durmaz, Emre Vahit Savas
Libero: Furkan Albayrak, Onurcan Cakir

  • 2
  • 0
  • 52
  • 0
  • 5