SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/admin/domains/pzps.pl/public_html/plugins/content/rrrvotes/rrrvotes.php on line 40

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/admin/domains/pzps.pl/public_html/plugins/content/rrrvotes/rrrvotes.php on line 40

EA, 27 kwietnia 2012

1 maja polskie siatkarki rozpoczną walkę o olimpijskie paszporty. Spotkania biało-czerwonych oraz wszystkie mecze turniejów kontynentalnych kobiet (Ankara) i mężczyzn (Sofia) będzie można zobaczyć na antenie Polsatu Sport.

Kibice siatkówki na pewno ucieszą się. Polsat Sport pokaże wszystkie mecze z europejskich, kontynentalnych turniejów kwalifikacyjnych kobiet i mężczyzn do igrzysk olimpijskich w Londynie.

Kobiety będą rywalizować w Ankarze od 1 do 6 maja. W tych zawodach zagra reprezentacja Polski, która w grupie spotka się z Rosją, Holandią i Serbią. W drugiej zmierzą się Niemcy, Turcja, Chorwacja i Bułgaria. Po dwie najlepszy drużyny zakwalifikują się do półfinału. Awans do igrzysk w Londynie uzyska tylko zwycięzca.

Polscy siatkarze mają już olimpijski awans. Paszporty wywalczyli w Pucharze Świata w Japonii, zajmując drugie miejsce - za Rosją, a przed Brazylią. W kontynentalnym turnieju mężczyzn w Sofii (8-13 maja) zagra kilka mocnych drużyn z gospodarzem Bułgarią, mistrzem Europy Serbią i wicemistrzem kontynentu Włochami. Będzie też okazja zobaczyć wielu zawodników doskonale nam znanych z występów na parkietach PlusLigi.

Rozgrywki PlusLigi Kobiet i PlusLigi zakończyły się, ale na brak siatkarskich emocji nie będziemy mogli narzekać. Dzięki relacjom w Polsacie Sport zobaczymy w akcji czołowe drużyny Europy kobiet i mężczyzn.

  • 0
  • 0
  • 15
  • 0
  • 0