SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/admin/domains/pzps.pl/public_html/plugins/content/rrrvotes/rrrvotes.php on line 40

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/admin/domains/pzps.pl/public_html/plugins/content/rrrvotes/rrrvotes.php on line 40

KP, fot. Piotr Sumara, 1 lutego 2022

Reprezentantka tygodnia: Katarzyna Wenerska

Niewiele w ostatnich dniach było siatkówki w wydaniu kobiecym. Kalendarz zdominowały rozgrywki TAURON Pucharu Polski, w których na uwagę zasłużył mecz Developresu BELLA DOLINA Rzeszów i ŁKS-u Commercecon Łódź. Rzeszowianki do zwycięstwa poprowadziła Katarzyna Wenerska i jej przyznajemy tytuł Reprezentantki Tygodnia. 

1. Katarzyna Wenerska (Developres BELLA DOLINA Rzeszów) - Reprezentantka Tygodnia

Rzeszowski zespół w ostatnich 22 meczach (TAURON Liga, Liga Mistrzyń, TAURON Puchar Polski) doznał tylko jednej porażki. Na taki wynik z pewnością miała wpływ postawa rozgrywającej, która umiejętnie kierowała poczynaniami swoich koleżanek. Tak też było w spotkaniu 1/8 finału TAURON PP, w którym jej zespół wyeliminował ŁKS Commercecon Łódź.

2. Aleksandra Dudek (Energa MKS Kalisz)

Energa MKS Kalisz odniosła we Wrocławiu ważne zwycięstwo w walce o awans do fazy play off. Zespół ten wygrał 3:1 po bardzo zaciętej walce. Trzy sety zakończyły grą na przewagi. Aleksandra Dudek zdobyła 25 pkt w tym po dwa asy oraz bloki i otrzymała statuetkę dla najlepszej zawodniczki spotkania (MVP). W czwartym secie kończyła ważne piłki.

3. Karolina Drużkowska (Energa MKS Kalisz)

Była kolejną wyróżniającą się zawodniczką w meczu #VolleyWrocław - Energa MKS Kalisz (1:3). Kaliszanki w styczniu wygrały trzecie spotkanie. Po wczorajszym zwycięstwie awansowały na ósme miejsce w tabeli. Z zainteresowaniem będziemy czekali na kolejne występy tego zespołu.

2022 Polską Siatkówkę wspierają

 
  • 5
  • 0
  • 11
  • 0
  • 0