SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/admin/domains/pzps.pl/public_html/plugins/content/rrrvotes/rrrvotes.php on line 40 Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/admin/domains/pzps.pl/public_html/plugins/content/rrrvotes/rrrvotes.php on line 40

Janusz Uznański - Rzecznik Polskiego Związku Piłki Siatkowej, 27 lipca 2021

Zmiana rywalek w sparingu reprezentacji Polski kobiet

Polski Związek Piłki Siatkowej informuje, że z przyczyn niezależnych od PZPS doszło do zmiany przeciwniczek reprezentacji Polski kobiet w sparingu zaplanowanym w Bielsku-Białej na 29 i 30 lipca.

Belgijska federacja poinformowała, ze względu na zachorowania na COVID-19 w ich kadrze nie będzie możliwy ich przylot do Polski.

PZPS przyjął ze zrozumieniem sytuację Belgijek i niezwłocznie podjął działania mające na celu zastąpienie reprezentacji tego kraju. Działania zakończyły się powodzeniem dzięki przychylności słowackiej federacji siatkówki.

Sparingi odbędą się zgodnie z planem 29 i 30 lipca o 18.00 w Hali Pod Dębowcem przy ulicy Karbowej 26.

Zakupione bilety zachowują ważność.

Nadal można nabywać bilety poprzez portal operatora biletowego eBilet.pl

https://www.ebilet.pl/sport/sporty-druzynowe/siatkowka-kobiet/ a także w kasie hali przy głównym wejściu. Kasa jest czynna w środę w godzinach 11.00-18.00 oraz czwartek i piątek (dni meczowe) w godzinach 11.00-19.30.

Przypominamy, że awizowane mecze ( również z Niemkami 4 i 5 sierpnia w Bielsku-Białej) będą jedną z niewielu okazji spotkania siatkarskiej Rodziny na trybunach i udziału w meczach z udziałem reprezentacji Polski. Obowiązujące obostrzenia związane z pandemią nadal skutkują ograniczeniami mającymi zapewnić bezpieczeństwo uczestników wydarzeń masowych.

Mecze z udziałem reprezentacji narodowych są więc wydarzeniami ekskluzywnymi, ale jednocześnie zwiastunem powrotu do normalności i okazją do przeżywania wspólnych, niezapomnianych emocji.

Serdecznie zapraszamy, bo Wszyscy #KochamySiatkówkę!

Polską Siatkówkę wspierają

  • 6
  • 0
  • 15
  • 0
  • 0