SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/admin/domains/pzps.pl/public_html/plugins/content/rrrvotes/rrrvotes.php on line 40

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/admin/domains/pzps.pl/public_html/plugins/content/rrrvotes/rrrvotes.php on line 40

Katarzyna Porębska www.tauron1liga.pl, fot. Dariusz Stoński, 29 kwietnia 2021

W TAURON 1. Lidze Mężczyzn grają o medale

W TAURON 1.Lidze Mężczyzn rozegrane zostały pierwsze mecze o medale. W grze o złoto LUK Politechnika Lublin zwyciężyła BBTS Bielsko-Biała, a w walce o brąz BKS Viła Bydgoszcz w takim samym stosunku wygrała z eWinner Gwardią Wrocław.

LUK Politechnika Lublin - BBTS Bielsko-Biała 3:0 (25:23, 25:17, 25:23)

W pierwszym meczu o złoty medal TAURON 1. Ligi Mężczyzn było sporo walki, ale gospodarze nie stracili seta.. MVP został wybrany Paweł Rusin. W rywalizacji do trzech zwycięstw lublinianie prowadzą 1-0. W niedzielę drużyny rozegrają drugie starcie, ale tym razem w Bielsku-Białej. Początek o godzinie 17.00.

LUK Politechnika Lublin zajęła pierwsze miejsce po rundzie zasadniczej TAURON 1. Ligi. Droga do finału nie była łatwa dla lublinian. W ćwierćfinale bardzo wysoko poprzeczkę zawiesili kluczborczanie - zespoły rozegrały łącznie trzy spotkania, a LUK Politechnika zwyciężyła 2:1. W półfinale z kolei podopieczni Dariusza Daszkiewicza po zaciętym boju pokonali wrocławian.

BKS Visła Bydgoszcz - eWinner Gwardia Wrocław 3:0 (25:19, 25:22, 25:22)

W pierwszym meczu o brązowy medal TAURON 1. Ligi Mężczyzn padł również trzysetowy wynik, ale gospodarzom również nie było łatwo. MVP został wybrany Janusz Gałązka. W rywalizacji do trzech zwycięstw bydgoszczanie prowadzą 1:0. Drugie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zostanie rozegrane 2 maja we Wrocławiu.

BKS Visła półfinałową rywalizację na pierwszoligowych parkietach przegrała z BBTS Bielsko-Biała. - Sezon jeszcze się nie skończył. Będziemy grali o trzecie miejsce. Zrobimy wszystko, aby je zdobyć - powiedział Wojciech Kaźmierczak, środkowy zespołu znad Brdy. Z kolei wrocławianie po zaciętej walce w półfinale musieli uznać wyższość LUK Politechniki Lublin.

  • 2
  • 1
  • 19
  • 0
  • 0