SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/admin/domains/pzps.pl/public_html/plugins/content/rrrvotes/rrrvotes.php on line 40

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/admin/domains/pzps.pl/public_html/plugins/content/rrrvotes/rrrvotes.php on line 40

Eugeniusz Andrejuk, fot. CEV, 9 grudnia 2020

Liga Mistrzyń i Mistrzów: wygrana zespołu Joanny Wołosz i Bartosza Bednorza

Zespół Joanny Wołosz A. Carraro Imoco Conegliano pokonał VB Nantes 3:0 (25:19, 25:11, 25:16) w meczu turnieju grupy B Ligi Mistrzyń. Włoski zespół jest gospodarzem rywalizacji w której jeszcze biorą udział Fenerbahçe Opet Stambuł i Calcit Volley Kamnik.

Drużyna z Conegliano, podobnie jak dzień wcześniej w spotkaniu z Calcit Volley, specjalnie nie zmęczyła się. Włoski zespół i tym razem wygrał pewnie. Joanna Wołosz zdobyła jeden punkt, a liderką zwycięskiej ekipy była Paola Ogechi Egonu - 20 pkt.

W spotkaniu turnieju Ligi Mistrzów w Berlinie Zenit Kazań pokonał miejscowy Recycling Volleys 3:0 (25:21, 25:19, 25:18). Bartosz Bednorz zdobył dla zwycięskiego zespołu 12 pkt w tym jeden asem i miał dwa bloki. W tych zawodach miał uczestniczyć Jastrzębski Węgiel, ale z powodu zakażeń koronawirusem wycofał się z rywalizacji.

Walkower otrzymał dzisiaj zespół Wilfredo Leona Sir Sicomo Monini Perugia. Jego rywal Arkas Izmir również wycofał się z uczestnictwa w turnieju z powodu zakażenia w drużynie koronawirusem.

Statystyki Ligi Mistrzów: https://www.cev.eu/Competition-Area/MatchPage.aspx?mID=39335&ID=1259

Statystyki Ligi Mistrzyń: https://www.cev.eu/Competition-Area/MatchStatistics.aspx?ID=39263

  • 1
  • 2
  • 26
  • 0
  • 0