SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/admin/domains/pzps.pl/public_html/plugins/content/rrrvotes/rrrvotes.php on line 40

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/admin/domains/pzps.pl/public_html/plugins/content/rrrvotes/rrrvotes.php on line 40

Eugeniusz Andrejuk, fot. Ryszard Glapiak, 5 listopada 2020

W TAURON Lidze tylko Developres SkyRes Rzeszów bez porażki

W tabeli TAURON Ligi prowadzi Developres SkyRes Rzeszów, który w sześciu meczach nie stracił punktu. Dopiero na dziesiątej pozycji plasuje się Grupa Azoty Chemik Police, która zanotowała aż trzy porażki w czterech spotkaniach.

W czwartkowym spotkaniu Grot Budowlani Łódź pokonali E.LECLERC MOYA Radomkę Radom 3:2 (25:14, 25:27, 25:17, 21:25, 15:13). MVP spotkania została Veronica Jones-Perry. Radomianki doznały pierwszej porażki w tym sezonie. Były one bliskie odniesienia zwycięstwa. W tie breaku prowadziły 12:8 i 13:11. W końcówce łodziankom mocno pomogła Justyna Kędziora, która dała bardzo dobrą zmianę. W tym spotkaniu siatkarki obu drużyn dały kibicom sporo dobrej gry oraz emocji.

Zespół z Łodzi fatalnie wystartował w rozgrywkach. Zanotował trzy kolejne porażki, a dziś wygrał piąty mecz z rzędu i zajmuje pozycję wicelidera.

Rzeszowski zespół prowadzi były trener męskiej reprezentacji Polski Stephane Antiga. Jego podopieczne zaimponowały znakomitym startem do sezonu 2020/21. - Wykonałyśmy kawał dobrej pracy w całym okresie przygotowawczym do sezonu. Mamy naprawdę mocną i wyrównaną drużynę, dlatego nasza wewnętrzna rywalizacja i wysoki poziom na treningach, to szansa na to żeby jak najlepiej przygotować się do meczów w europejskich pucharach - mówiła Alexandra Lazić, szwedzka przyjmująca Developresu SkyRes Rzeszów, która otrzymała już dwie statuetki MVP.

Szczegóły: https://www.tauronliga.pl/

 

  • 4
  • 1
  • 13
  • 2
  • 0