SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/admin/domains/pzps.pl/public_html/plugins/content/rrrvotes/rrrvotes.php on line 40 Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/admin/domains/pzps.pl/public_html/plugins/content/rrrvotes/rrrvotes.php on line 40

Mariusz Szyszko fot. Janusz Uznański, 16 października 2020

Ostatnia droga Radosława Ciemięgi

Uroczystości pogrzebowe odbyły się w piątek 16 października w Pile na cmentarzu komunalnym  przy ulica Motylewskiej 13. W ceremonii oprócz rodziny i najbliższych wzięli udział przedstawiciele Polskiego Związku Piłki Siatkowej, Polskiej Ligi Siatkówki i Rodziny Siatkarskiej.

Radosław Ciemięga był członkiem Zarządu PZPS kilku kadencji, Przewodniczył Wydziałowi Dyscypliny PZPS. Na co dzień szefował PTPS Piła, klubowi, którego w 1993 roku był współzałożycielem. Na przełomie stuleci zespół zdominował rozgrywki ligowe czterokrotnie zdobywając mistrzostwo Polski. Klub pod jego rządami stał się jednym z najbardziej utytułowanych w kraju, wielokrotnie też występował w Lidze Mistrzyń, czego ukoronowaniem był awans do turnieju finałowego w 2000 roku. Czterokrotnie zdobył też Puchar Polski.

Radosław Ciemięga zmarł nagle w środowy wieczór – 14 października. Miał 55 lat.

  • 0
  • 0
  • 9
  • 11
  • 1