SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/admin/domains/pzps.pl/public_html/plugins/content/rrrvotes/rrrvotes.php on line 40 Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/admin/domains/pzps.pl/public_html/plugins/content/rrrvotes/rrrvotes.php on line 40

Anna Daniluk, foto: Adrian Sawko, 20 września 2020

Poznaliśmy finalistki MP juniorek młodszych

W weekend odbyły się półfinały mistrzostw Polski juniorek młodszych. Tym samym poznaliśmy osiem najlepszych drużyn, które w dniach 30 września – 4 października powalczą o tytuł mistrzyń kraju. Sponsorem rozgrywek jest firma PKN ORLEN.

Energa MKS SMS Kalisz, KS Metro Warszawa, MKS V LO Developres Rzeszów, ŁKS Szkoła Gortata Łódź, UKS Atena Warszawa, LTS Legionovia Legionowo, MKS Dąbrowa Górnicza oraz SMS Solna Wieliczka – to skład ścisłych finałów MP juniorek młodszych, które odbędą się w połowie października.

WARSZAWA

18 września
KS Metro Warszawa - MKS Dwójka Zawiercie 3:1 (25:17, 20:25, 25:15, 25:13)
UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk - Energa MKS SMS Kalisz 0:3 (14:25, 15:25, 12:25)

19 września
MKS Dwójka Zawiercie - Energa MKS SMS Kalisz 0:3 (11:25, 14:25, 12:25)
KS Metro Warszawa - UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk 3:1 (22:25, 25:17, 25:13, 25:20)

20 września
UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk - MKS Dwójka Zawiercie 1:3 (24:26, 25:13, 22:25, 20:25)
Energa MKS SMS Kalisz - KS Metro Warszawa 3:0 (25:20, 25:15, 25:11)

Awansowały: Energa MKS SMS Kalisz, KS Metro Warszawa 

RZESZÓW

18 września
MKS V LO Developres Rzeszów - ŁKS Szkoła Gortata Łódź 3:2 (22:25, 25:11, 18:25, 25:13, 16:14)
ECO AZS Uni Opole - #VolleyWrocław 1:3 (25:21, 19:25, 25:27, 26:28)

19 września
ŁKS Szkoła Gortata Łódź - #VolleyWrocław 3:0 (25:20, 25:19, 25:13)
MKS V LO Developres Rzeszów - ECO AZS Uni Opole 3:0 (25:15, 26:24, 25:16)

20 września
ECO AZS Uni Opole - ŁKS Szkoła Gortata Łódź 0:3 (19:25, 23:25, 16:25)
#VolleyWrocław - MKS V LO Developres Rzeszów 2:3 (18:25, 25:20, 25:23, 19:25, 13:15)

Awansowały: MKS V LO Developres Rzeszów, ŁKS Szkoła Gortata Łódź

LEGIONOWO

18 września
LTS Legionovia Legionowo - SMS Stal Mielec 3:0 (25:15, 25:11, 25:12)
UKS MOS Wola Warszawa - UKS Atena Warszawa 0:3 (12:25, 23:25, 15:25)

19 września
SMS Stal Mielec - UKS Atena Warszawa 0:3 (18:25, 21:25, 11:25)
LTS Legionovia Legionowo - UKS MOS Wola Warszawa 3:0 (25:8, 25:22, 25:20)

20 września
UKS MOS Wola Warszawa - SMS Stal Mielec 3:0 (28:26, 25:21, 25:11)
UKS Atena Warszawa - LTS Legionovia Legionowo 3:0 (25:16, 25:21, 26:24)

Awansowały: UKS Atena Warszawa, LTS Legionovia Legionowo

WIELICZKA

18 września
SMS Solna Wieliczka - UKS Chemik SMS Olsztyn 3:1 (25:8, 25:15, 24:26, 25:15)
KS AZS AWF SMS Wrocław - MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 (19:25, 25:20, 25:16, 23:25, 15:11)

19 września
UKS Chemik SMS Olsztyn - MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (25:23, 8:25, 22:25, 9:25)
SMS Solna Wieliczka - KS AZS AWF SMS Wrocław 3:0 (25:20, 25:11, 25:18)

20 września
KS AZS AWF SMS Wrocław - UKS Chemik SMS Olsztyn 3:0 (25:22, 25:23, 25:16)
MKS Dąbrowa Górnicza - SMS Solna Wieliczka 3:0 (25:12, 25:23, 25:20)

Awansowały: MKS Dąbrowa Górnicza, SMS Solna Wieliczka

Finały zaplanowane są w dniach 14 -18 października. Patronem rozgrywek jest firma PKN ORLEN.

 Polską Siatkówkę wspierają

  • 0
  • 0
  • 33
  • 0
  • 1