SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/admin/domains/pzps.pl/public_html/plugins/content/rrrvotes/rrrvotes.php on line 40 Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/admin/domains/pzps.pl/public_html/plugins/content/rrrvotes/rrrvotes.php on line 40

Eugeniusz Andrejuk, 25 kwietnia 2011

Sparingiem w Szczyrku polskie kadetki zakończyły serię spotkań ze swoimi rówieśniczkami z Niemiec. Dziś wygrały 4:1. Trenerzy umówili się na rozegranie pięciu setów. W dwóch meczach oficjalnych Niemki wygrały po 3:2.

Polska pokonała w Szczyrku Niemcy 4:1 (24:26, 29:27, 25:23, 25:19, 15:13) w sparingu kadetek. - Był to typowy sparing treningowy, ale jak widać po wyniku walki nie brakowało. Niemki wystawiły czołowy skład i walczyły do końca. Dokonałem wielu zmian w składzie. Szanse zaprezentowania swoich umiejętności otrzymały zawodniczki, który grały mnie lub nie grały w ogóle w spotkaniach oficjalnych - powiedział trener reprezentacji Polski Andrzej Peć.

Polska: Gajewska, Flakus, Janicka, Szymańska, Głaz, Twardowska oraz Kuziak (l), Korabiec (l), Lipiec, Pieczka, Mikołajewska, Struzik, Tobiasz, Grajber, Chojnacka, Wójcik.

Spotkaniami z Niemcami zakończyło się zgrupowanie 16-osobowej kadry kadetek w Szczyrku. Dziś zawodniczki udadzą się do Sosnowca. Jutro będą miały dwa treningi, w środę jeden. W czwartek rano odlecą do Ankary, gdzie 30 kwietnia rozpoczną się mistrzostwa Europy. Pierwszym rywalek polskich kadetek będzie Słowenia.

  • 2
  • 0
  • 51
  • 0
  • 7