Oficjalny Partner Serwisu

SPONSORZY GŁÓWNI

Anna Daniluk, foto: Janusz Bauma, 19 czerwca 2018

poznalismy-laureatow-wielkiej-gali-sos-gawelki-2018

W poniedziałek w Teatrze Ludowym w Krakowie miała miejsce Wielka Gala Siatkarskich Ośrodków Szkolnych – Gawełki 2018. Laureatów wyłoniono w pięciu kategoriach, podzielonych na trzy podkategorie.

Gawełki 2018 to nie tylko ceremonia wręczenia nagród, ale też występy sportowe i artystyczne z nutką patriotyzmu i prawdziwej siatkarskiej pasji. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło delegatów Polskiego Związku Piłki Siatkowej, przedstawicieli miasta, szkół, SOS, a także wielu innych znakomitych postaci, pasjonatów sportu, młodzieży i osób z siatkarskiego światka. Galę poprowadził Marcin Prus- wieloletni reprezentant Polski, a nagrodę specjalną otrzymał Marcin Komenda – debiutant w kadrze Vitala Heynena i były zawodnik krakowskich SOSów. Po części oficjalnej uwaga przeniosła się na siatkarskie parkiety na których w dniach 17-19 czerwca odbywał się regionalny Turniej Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolny. Była to już szósta edycja Wielkiej Gali SOS.

Laureaci Wielkiej Gali Siatkarskich Ośrodków Szkolnych – Gawełki 2018:

Kategoria I: SZKOŁA SOS

Podkategoria: Najlepsza organizacja: SOS ZSOS nr 2 w Krakowie

Podkategoria: Największy postęp: SOS SMS w Pile

Podkategoria: Największy potencjał: SOS ZSOS nr 2 w Krakowie

 

Kategoria II: KLASA SOS – Największy potencjał szkoleniowy

Podkategoria: minisiatkówka i młodzik: SOS SMS w Policach

Podkategoria: kadet: SOS ZSS w Rzeszowie

Podkategoria: junior: SOS LO w Bełchatowie

 

Kategoria III: REALIZACJA PROJEKTU SOS

Podkategoria: Dyrektor: Beata Joksz-Skibińska, SOS ZSOiS w Zielonej Górze

Podkategoria: Koordynator: Andrzej Słoka

Podkategoria: Szkolenie Roku: Cykl konferencji dla trenerów Rybnickiej Akademii Siatkówki

 

Kategoria IV: TRENER ROKU

Podkategoria: minisiatkówka i młodzik: Tomasz Barański, SOS SP 97 we Wrocławiu

Podkategoria: kadet: Dawid Michor, SOS SP nr 8 w Legionowie

Podkategoria: junior: Wojciech Lalek, SOS LO w Legionowie

 

Kategoria V: WYDARZENIE ROKU

Podkategoria: Drużyna Roku: LTS Legionovia Legionowo

Podkategoria: Projekt Roku: „Przywracamy dzieciom podwórka”

Podkategoria: MVP – najbardziej wartościowy pedagog: Mariusz Łobacz

Fotografie z wydarzenia: http://www.mlodziezowasiatkowka.pl/wydarzenia-turnieje/siatkarskie-gawelki-2018-okiem-fotografa-janusza-bauma_53,6094.html

  • 1
  • 0
  • 3
  • 0
  • 0
Lipiec 2018
PN WT ŚR CZ PT SO ND
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
  • 01 LIP

    World Tour Warsaw 2018

  • 01 LIP

    ISR - LAT | 3 runda kwal. do ME mężczyzn U20

  • 04 LIP

    Final Six Siatkarskiej Ligi Narodów | Rosja - Polska

  • 04 LIP

    Final Six Siatkarskiej Ligi Narodów | Francja - Brazylia

  • 05 LIP

    Final Six Siatkarskiej Ligi Narodów | USA - Polska

  • 05 LIP

    Final Six Siatkarskiej Ligi Narodów | Serbia - Brazylia

  • 06 LIP

    Final Six Siatkarskiej Ligi Narodów | Rosja - USA

  • 06 LIP

    Final Six Siatkarskiej Ligi Narodów | Francja - Serbia

  • 07 LIP

    Final Six Siatkarskiej Ligi Narodów | 1. półfinał

  • 07 LIP

    Final Six Siatkarskiej Ligi Narodów | 2. półfinał

  • 08 LIP

    Final Six Siatkarskiej Ligi Narodów | mecz o 3. miejsce

  • 08 LIP

    Final Six Siatkarskiej Ligi Narodów | mecz finałowy

  • 14 LIP

    Mistrzostwa Europy U20 M | Belgia - Polska

  • 15 LIP

    Mistrzostwa Europy U20 M | Rosja - Polska

  • 16 LIP

    Mistrzostwa Europy U20 M | Polska - Francja

  • 18 LIP

    Mistrzostwa Europy U20 M | Turcja - Polska

  • 19 LIP

    Mistrzostwa Europy U20 M | Polska - Włochy

  • 21 LIP

    Mistrzostwa Europy U20 M | Półfinały 1-4 i 5-8

  • 21 LIP

    Mistrzostwa Europy U20 M | Mecze klasyfikacyjne 5-8

  • 22 LIP

    Mistrzostwa Europy U20 M | Mecz o 3. miejsce

  • 22 LIP

    Mistrzostwa Europy U20 M | Mecz finałowy