SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

14 października 2016

Szanowni Trenerzy, Nauczyciele, Pracownicy Akademii Siatkarskich, Siatkarskich Ośrodków Szkolnych oraz Szkół Mistrzostwa Sportowego Polskiego Związku Piłki Siatkowej w Szczyrku i Spale!

Szanowni Trenerzy, Nauczyciele, Pracownicy

Akademii Siatkarskich, Siatkarskich Ośrodków Szkolnych oraz Szkół Mistrzostwa Sportowego

Polskiego Związku Piłki Siatkowej w Szczyrku i Spale!

Z okazji Święta Edukacji Narodowej, w imieniu Polskiego Związku Piłki Siatkowej pozwalam sobie złożyć Państwu serdeczne podziękowania za dotychczasowe zaangażowanie i prosić o dalsze, kreatywne rozwijanie talentów naszej siatkarskiej młodzieży. Wielokrotnie dowiedliście Państwo, że Wasza wiedza i doświadczenie pozwalają na zachowanie synergii w procesie edukacji pomiędzy rozwojem intelektualnym, duchowym i sportowym. Czyńcie to drodzy Nauczyciele i Trenerzy w sposób racjonalny i efektywny. Dzięki Waszej pracy Polska Siatkówka co rok zyskuje młodych ludzi – inteligentnych i siatkarsko przygotowanych do największych wyzwań życiowych i sportowych.

Również naszym mlodym siatkarkom i siatkarzom życzę wytrwałości i radości w realizacji roli uczennic, uczniów oraz siatkarek i siatkarzy.

Życzę satysfakcji zawodowej i powodzenia w życiu osobistym.

Dziękuję jednocześnie za nieustanne wsparcie udzielane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki.

 

Ze sportowym pozdrowieniem

Jacek Kasprzyk                                                                                                                                                  

Prezes                                                                                                          

Polski Związek Piłki Siatkowej