SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

PZPS, 27 marca 2017

Odpowiadamy na kilka najczęstszych pytań związanych z biletami na Ceremonię i Mecz Otwarcia EUROVOLLEY POLAND 2017 na PGE Narodowym (24.08.2017).

Odpowiadamy na kilka najczęstszych pytań związanych z biletami na Ceremonię i Mecz Otwarcia EUROVOLLEY POLAND 2017 na PGE Narodowym (24.08.2017):

- Kiedy otrzymam link do zakupu biletów w przedsprzedaży?

Linki będą rozsyłane w dniu przedsprzedaży (poniedziałek, 27 marca) między 6:00 i 8:00, aktywowane o 11:00 i będą działać przez 23 godziny, to jest do 10:00 we wtorek 28 marca.

- Ile biletów mogę kupić w przedsprzedaży?

Limit jest tu taki sam, jak w przypadku sprzedaży regularnej: z jednego adresu email można nabyć maksymalnie 10 biletów (mowa o biletach na PGE Narodowy).

- Czy będą dostępne bilety grupowe 3+1?

Niestety, system bramek na PGE Narodowym nie pozwala nam na zastosowanie takiego rozwiązania. Bilety 3+1 są lub będą dostępne na wszystkie pozostałe obiekty.

- Czy w przedsprzedaży będą dostępne bilety wszystkich kategorii?

Tak, za wyjątkiem biletów na trybuny na płycie stadionu. Już od pierwszej transzy biletów, zarówno w przedsprzedaży jak i sprzedaży otwartej, dostępne będą bilety wszystkich kategorii w koronie PGE Narodowego (od 40 do 190 zł).

- Kiedy będą dostępne bilety na miejsca trybunach okalających boisko (na płycie)?

Te miejsca trafią do sprzedaży w ostatniej transzy biletów.

- Czy dla biletów na płycie przewidziana jest również przedsprzedaż?

Tak.

- Kiedy będą uruchamiane kolejne transze biletów?

O uruchomieniu kolejnych transz (z przedsprzedażą i sprzedażą otwartą) będziemy informować z kilkudniowym wyprzedzeniem, na stronie www.pzps.pl i naszym fanpage’u @PolskaSiatkowkaOfficial.

- Gdzie i od kiedy mogę zobaczyć plan miejsc na PGE Narodowym z kategoriami cenowymi?

Plan miejsc będzie dostępny pod linkiem sprzedażowym, od momentu uruchomienia sprzedaży.

- Strona […] też oferuje bilety na ten mecz. Czy to prawda?

Jedyną bezpieczną formą nabycia biletów na CEV Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn – EUROVOLLEY POLAND 2017 jest ich zakup poprzez platformę eBilet.pl lub punkty przez ebilet.pl afiliowane. Nabywanie biletów od innych oferentów, szczególnie operujących w Internecie jest ryzykowne, a może się nawet okazać, że kupiony bilet jest fałszywy.