SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Janusz Uznański - Rzecznik Polskiego Związku Piłki Siatkowej, 8 marca 2017

W Warszawie odbyło się spotkanie Komitetu Operacyjnego Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn z delegacjami Miast-Gospodarzy EUROVOLLEY POLAND 2017: Gdańska, Szczecina, Katowic i Krakowa oraz Telewizji Polsat. Omówione zostały najważniejsze kwestie związane z promocją i organizacją turnieju.

W Warszawie odbyło się spotkanie Komitetu Operacyjnego Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn z delegacjami Miast-Gospodarzy EUROVOLLEY POLAND 2017: Gdańska, Szczecina, Katowic i Krakowa oraz Telewizji Polsat. Omówione zostały najważniejsze kwestie związane z promocją i organizacją turnieju.

W imieniu Jacka Kasprzyka, Prezesa Polskiego Związku Piłki przedstawicieli Miast-Gospodarzy powitał Jacek Sęk, Wiceprezes PZPS: – Witam na spotkaniu znakomitych, sprawdzonych i zaprawionych w bojach sojuszników Polskiej Siatkówki, którym tym razem przyszło realizować najważniejsze wydarzenie sportowe roku 2017 w Polsce, Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn – EUROVOLLEY POLAND 2017.

Z okazji Święta Kobiet Panie uczestniczące w spotkaniu zostały obdarowane kwiatami.

Gdańsk reprezentowali Dyrektor Andrzej Trojanowski oraz Marcin Sylwańczyk i Zbigniew Weinar z Biura do spraw sportu Prezydenta Miasta Gdańska a Szczecin Krzysztofa Kupis, Dyrektor Wydziału Sportu Urzędu Miasta. Delegacja Katowic obecna była w składzie: Waldemar Bojarun, Wiceprezydent oraz Pani Ewelina Kajzerek, Pełnomocnik Prezydenta do spraw imprez strategicznych. Magdalena Nowak-Obrzut, Zastępca Dyrektora oraz Pani Agnieszka Biernat, szefowa marketingu Zarządu Infrastruktury Sportowej reprezentowały Kraków z Krakowa.

Kwestie telewizyjne związane z EUROVOLLEY POLAND 2017 omówili Dyrektor ds. sportu Telewizji Polsat, Marian Kmita oraz jego zastępca – Piotr Pykel.

Obrady poprowadziła Ewa Grzegorczyk, Szefowa Komitetu Operacyjnego.

Historię, ewolucję zmian, skład uczestników, terminarz turnieju oraz relacje z Europejską Konfederacją Piłki Siatkowej omówił Wojciech Czayka, Dyrektor Wykonawczy EUROVOLLEY POLAND 2017.

Szczegóły związane z przygotowaniem obiektów sportowych zaprezentował Waldemar Kobienia, Dyrektor Techniczny turnieju.

Strukturę cen biletów, zasady sprzedaży to kwestie, które poruszył Tomasz Karasiński, Dyrektor ds. prawno-finansowych Komitetu Operacyjnego.

Plany reklamowe oraz promocja mistrzostw były przedmiotami wystąpienia Tomasza Redwana, zajmującego się kwestiami marketingowymi mistrzostw.

Komunikacja o wydarzeniu to obszar przedstawiony przez Janusza Uznańskiego, Dyrektora Prasowego EUROVOLLEY POLAND 2017.

W trakcie dyskusji poruszono kwestie związane z logistyka turnieju, relacjami z mediami oraz działaniami promującymi Miasta-Gospodarz, Polskę i siatkówkę.

Ustalono także, szczegóły wewnętrznego przepływu informacji.

Przypominamy. Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn – EUROVOLLEY POLAND 2017 rozpoczynają się 24 sierpnia Ceremonią i Meczem Otwarcia na PGE Narodowym. Faza grupowa odbędzie się w Gdańsku, Szczecinie, Katowicach i Krakowie. Play off i ćwierćfinały w tych ostatnich dwu miastach a mecze półfinałowe oraz o medale w TAURON Arena Kraków.

Szczegóły turnieju: www.eurovolley2017.com

Bilety: https://www.ebilet.pl/sport/sporty-druzynowe/siatkowka/