SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Katarzyna Porębska, 25 kwietnia 2017

- Bardzo się cieszymy, że mogliśmy występować w Spodku. Tutaj tworzyła się historia polskiej siatkówki. Wielu zawodników marzy o tym, żeby zagrać w tej hali. Ten obiekt jest magiczny - powiedział Adrian Stańczak, libero GKS-u Katowice, beniaminka PlusLigi. W legendarnej hali rozegrane zostaną mecze fazy grupowej oraz po dwa spotkania play off i ćwierćfinału EUROVOLLEY POLAND 2017.
Adrian Stańczak: każdy siatkarz marzy, żeby zagrać w Spodku
- Bardzo się cieszymy, że mogliśmy występować w Spodku. Tutaj tworzyła się historia polskiej siatkówki. Wielu zawodników marzy o tym, żeby zagrać w tej hali. Ten obiekt jest magiczny - powiedział Adrian Stańczak, libero GKS-u Katowice, beniaminka PlusLigi. W legendarnej hali rozegrane zostaną mecze fazy grupowej oraz po dwa spotkania play off i ćwierćfinału EUROVOLLEY POLAND 2017.
 GKS Katowice w sezonie 2016/17 wielokrotnie udowodnił, że w pełni zasłużył na grę w PlusLidze. Władze klubu zadbałby również o to, żeby katowiczanie mieli szansę kilka razy w sezonie rozegrać ligowe mecze w Spodku, hali bardzo często określanej mekką polskiej siatkówki. 
Po raz pierwszy zawodnicy GKS-u zagrali w tym niepowtarzalnym obiekcie 11 września 2016 roku. Tego dnia odbyła się uroczysta prezentacja zespołu, rozegrano sparing z włoską drużyną Calzedonia Werona. Następnie wszyscy kibice zgromadzeni w hali mogli obejrzeć uroczysty Mecz Gwiazd Polskiej Siatkówki kontra Gwiazdy Światowej Siatkówki, który był pożegnalnym spotkaniem Pawła Zagumnego z reprezentacją Polski.  
 - Mecz z Calzedonia Werona  był jednym z etapów przygotowań do sezonu ligowego. Spotkanie było udane dla naszej drużyny, ponieważ zwyciężyliśmy. Warto dodać, że Spodek to marzenie każdego siatkarza. Wielu zawodników marzy o tym, aby kiedykolwiek wystąpić w tej hali. Można powiedzieć, że nasze marzenie poniekąd się spełniło. Do tego mieliśmy okazję zagrać przeciwko naprawdę dobrej włoskiej drużynie z Werony. Mało tego udało się nam ją pokonać, więc śmiało możemy powiedzieć, że to był piękny wieczór - wspomina Adrian Stańczak.
W fazie zasadniczej siatkarze z Katowic zagrali w Spodku m.in. z LOTOS-em Treflem Gdańsk i Jastrzębskim Węglem. - Bardzo się cieszymy, że mogliśmy występować w Spodku. Tutaj tworzyła się historia polskiej siatkówki. Jesteśmy wszystkim wdzięczni za tak liczne wspieranie nas swoim dopingiem. Warto dodać, że na trybunach tej hali zasiadło kilka tysięcy fanów siatkówki. Dla nas był to dodatkowy bodziec do jeszcze lepszej gry - podkreślił libero.
28 marca 2017 roku podczas derbów Śląska w hali zgromadziło się blisko pięć tysięcy sympatyków GKS-u Katowice oraz Jastrzębskiego Węgla.  - Warte podkreślenia jest bardzo duże zainteresowanie siatkówką w Katowicach. Chcieliśmy odwdzięczyć się kibicom naszą postawą na boisku. Myślę, że poniekąd to nam się udało. Uważam, że najlepiej pokazał to mecz z Jastrzębskim Węglem. Myślę, że mecz mógł się podobać - zauważył Stańczak. 
I dodał - Widać, że jest zapotrzebowanie na siatkówkę w Katowicach. Ponadto Spodek to magiczny obiekt, który ma zapisane szczególne miejsce na mapie siatkówki w naszym kraju. Możliwość obejrzenia ligowej siatkówki w Spodku to dodatkowy bodziec i  atrakcja dla osób, którzy pasjonują się tą dyscypliną sportu. Cieszymy się, że swoją grą możemy sprawić kibicom tak wiele radości. 
W czasie EUROVOLLEY 2017 we wspomnianej hali mecze fazy grupowej rozegrają reprezentacje Belgii, Francji, Holandii i Turcji. Libero GKS-u Katowice nie ma żadnych wątpliwości, że wymienionym drużynom będzie bardzo dobrze grało się w tym obiekcie i przed polską publicznością. 
- Jestem przekonany, że wszyscy będą się tam świetnie czuli. Spodek jest halą stworzą do siatkówki. Do tego oprawa meczów i doping kibiców na pewno zwiększą motywację zespołów do jak najlepszej gry - zakończył Stańczak.

- Bardzo się cieszymy, że mogliśmy występować w Spodku. Tutaj tworzyła się historia polskiej siatkówki. Wielu zawodników marzy o tym, żeby zagrać w tej hali. Ten obiekt jest magiczny - powiedział Adrian Stańczak, libero GKS-u Katowice, beniaminka PlusLigi. W legendarnej hali rozegrane zostaną mecze fazy grupowej oraz po dwa spotkania play off i ćwierćfinału EUROVOLLEY POLAND 2017.

 GKS Katowice w sezonie 2016/17 wielokrotnie udowodnił, że w pełni zasłużył na grę w PlusLidze. Władze klubu zadbałby również o to, żeby katowiczanie mieli szansę kilka razy w sezonie rozegrać ligowe mecze w Spodku, hali bardzo często określanej mekką polskiej siatkówki.

Po raz pierwszy zawodnicy GKS-u zagrali w tym niepowtarzalnym obiekcie 11 września 2016 roku. Tego dnia odbyła się uroczysta prezentacja zespołu, rozegrano sparing z włoską drużyną Calzedonia Werona. Następnie wszyscy kibice zgromadzeni w hali mogli obejrzeć uroczysty Mecz Gwiazd Polskiej Siatkówki kontra Gwiazdy Światowej Siatkówki, który był pożegnalnym spotkaniem Pawła Zagumnego z reprezentacją Polski. 

 - Mecz z Calzedonią Werona był jednym z etapów przygotowań do sezonu ligowego. Spotkanie było udane dla naszej drużyny, ponieważ zwyciężyliśmy. Warto dodać, że Spodek to marzenie każdego siatkarza. Wielu zawodników marzy o tym, aby kiedykolwiek wystąpić w tej hali. Można powiedzieć, że nasze marzenie poniekąd się spełniło. Do tego mieliśmy okazję zagrać przeciwko naprawdę dobrej włoskiej drużynie z Werony. Mało tego udało się nam ją pokonać, więc śmiało możemy powiedzieć, że to był piękny wieczór - wspomina Adrian Stańczak.

W fazie zasadniczej siatkarze z Katowic zagrali w Spodku m.in. z LOTOS-em Treflem Gdańsk i Jastrzębskim Węglem. - Bardzo się cieszymy, że mogliśmy występować w Spodku. Tutaj tworzyła się historia polskiej siatkówki. Jesteśmy wszystkim wdzięczni za tak liczne wspieranie nas swoim dopingiem. Warto dodać, że na trybunach tej hali zasiadło kilka tysięcy fanów siatkówki. Dla nas był to dodatkowy bodziec do jeszcze lepszej gry - podkreślił libero.

28 marca 2017 roku podczas derbów Śląska w hali zgromadziło się blisko pięć tysięcy sympatyków GKS-u Katowice oraz Jastrzębskiego Węgla.  - Warte podkreślenia jest bardzo duże zainteresowanie siatkówką w Katowicach. Chcieliśmy odwdzięczyć się kibicom naszą postawą na boisku. Myślę, że poniekąd to nam się udało. Uważam, że najlepiej pokazał to mecz z Jastrzębskim Węglem. Myślę, że mecz mógł się podobać - zauważył Stańczak.

I dodał - Widać, że jest zapotrzebowanie na siatkówkę w Katowicach. Ponadto Spodek to magiczny obiekt, który ma zapisane szczególne miejsce na mapie siatkówki w naszym kraju. Możliwość obejrzenia ligowej siatkówki w Spodku to dodatkowy bodziec i  atrakcja dla osób, którzy pasjonują się tą dyscypliną sportu. Cieszymy się, że swoją grą możemy sprawić kibicom tak wiele radości.

W czasie EUROVOLLEY POLAND 2017 we wspomnianej hali mecze fazy grupowej rozegrają reprezentacje Belgii, Francji, Holandii i Turcji. Libero GKS-u Katowice nie ma żadnych wątpliwości, że wymienionym drużynom będzie bardzo dobrze grało się w tym obiekcie i przed polską publicznością.

- Jestem przekonany, że wszyscy będą się tam świetnie czuli. Spodek jest halą stworzą do siatkówki. Do tego oprawa meczów i doping kibiców na pewno zwiększą motywację zespołów do jak najlepszej gry - zakończył Stańczak.