SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Janusz Uznański - rzecznik Polskiego Związku Piłki Siatkowej, 5 kwietnia 2015

Szczecin od soboty jest centralnym punktem na siatkarskiej mapie Polski i to nie tylko z racji trwającego turnieju finałowego Ligi Mistrzyń. W szczecińskiej Azoty Arenie prezentowany jest również okazały puchar za mistrzostwo świata, który 21 września ubiegłego roku zdobyli polscy siatkarze.

Stanowisko z trofeum jest nieustannie oblegane przez tysiące zainteresowanych bezpośrednim kontaktem z pucharem i pamiątkową fotografią. Przedstawiciel Zachodniopomorskiego Związku Piłki Siatkowej udziela publiczności szczegółowych informacji dotyczących pucharu oraz historii FIVB MISTRZOSTW ŚWIATA W PIŁCE SIATKOWEJ MĘŻCZYZN POLSKA 2014.

Szczecin jest kolejnym przystankiem na bogatej trasie drugiego w historii Polskiej Siatkówki pucharu za mistrzostwo świata. Pierwszy wywalczony został w Meksyku w roku 1974.