SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Janusz Uznański - rzecznik prasowy Polskiego Związku Piłki Siatkowej, 6 października 2014

Stadion Narodowy w Warszawie był miejscem spotkania członków Klubu „Teraz Polska” ze Stephanem Antigą, trenerem reprezentacji Polski mężczyzn, selekcjonerem mistrzów świata.

Miejsce spotkania nie było przypadkowym. 30 sierpnia 2014 roku Stadion Narodowy w Warszawie był początkiem drogi biało-czerwonych na najwyższy stopień podium FIVB MISTRZOSTW ŚWIATA W PIŁCE SIATKOWEJ MĘŻCZYZN POLSKA 2014.

Podczas rozmowy z Krzysztofem Przybyłą, Prezesem Fundacji Godła Teraz Polska Stephane Antiga, tak wspominał tamten dzień: – To było niezwykłe przeżycie. Pełne trybuny – ponad 60 tysięcy „gorących” kibiców – niesamowite. Trochę bałem się, czy moja drużyna wytrzyma ten doping, to ogromne oczekiwanie, presję. Nie tylko, że wytrzymali, ale ci fantastyczni kibice zmotywowali ich chyba na cały turniej. To był udany i bardzo ważny początek turnieju. Potem kibice tak we Wrocławiu, Łodzi i wreszcie w Katowicach wspaniale podtrzymali atmosferę ze Stadionu Narodowego. Teraz wiem, że Stadion Narodowy to doskonałe miejsce na siatkarskie widowiska i chcemy tu grać jak najczęściej.

Znakomitych gości Klubu Teraz Polska, jako sprawnych przedsiębiorców i zarządzających interesował klucz do sukcesu. Trener mistrzowskiej drużyny radził: – Istotą sukcesu była drużyna. Każdy z moich zawodników miał świadomość, że jest niezbędny zespołowi, że w każdym momencie musi wziąć odpowiedzialność za losy meczu, drużyny. Moi gracze wykazali się ogromną dojrzałością. Wykorzystali to co było ich największym atutem – team. W ślad za tym szło przygotowanie mentalne. Nasza drużyna miała poczucie swojej wartości. Najfajniejsze było to, że nawet po przegranych setach, czy meczu potrafili na nowo się podnosić i grać swoją grę. Potrafili błyskawicznie wyciągać wnioski z przegranych i korzystać ze swych atutów. Naprawdę ten zespół miał swój styl i twardy charakter.

Podczas spotkania z Klubem Teraz Polska Krzysztof Przybył, Prezes Fundacji Godła Teraz Polska za wybitne osiągniecia w promocji polskiego sportu na świecie uhonorował Stephana Antigę Medalem 20 – lecia Polskiego Programu Promocyjnego Teraz Polska.