SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Janusz Uznański - rzecznik Polskiego Związku Piłki Siatkowej, 21 maja 2015

W środę popołudniowy trening reprezentacji Polski mężczyzn poprzedziło spotkanie z mediami. W spalskim Centralnym Ośrodku Sportu pojawiło się kilkunastu dziennikarzy, fotoreporterów, operatorów kamer.

W środę popołudniowy trening reprezentacji Polski mężczyzn poprzedziło spotkanie z mediami.

W spalskim Centralnym Ośrodku Sportu pojawiło się kilkunastu dziennikarzy, fotoreporterów, operatorów kamer.

Spotkania z mediami są tradycją obowiązującą w seniorskich kadrach narodowych. We wtorek, w Szczyrku z przedstawicielami mediów rozmawiały siatkarki reprezentacji Polski.

W Spale do dyspozycji dziennikarek i dziennikarzy byli wszyscy siatkarze i członkowie sztabu trenerskiego.

W poniedziałek do Spały dojechała ostatnia grupa zawodników powołanych przez Stephana Antigę na sezon 2015 a dokładniej na Ligę Światową. To była świadoma decyzja sztabu trenerskiego, który dał chwilę odpoczynku zawodnikom najbardziej zmęczonym sezonem ligowym.

W sobotę kadra przenosi się do Gdańska, gdzie rozpocznie bezpośrednie przygotowania do meczów Ligi Światowej zaplanowanych na 28 i 29 maja w Ergo Arenie.

Przedstawiciele mediów pytali wszystkich i o wszystko. Ich uwadze nie uszedł nawet trener przygotowania fizycznego, który między innymi wyjaśniał tajniki odżywiania. – Przy tak intensywnym wysiłku żywienie musi być zbilansowane. Tutaj w Spale mamy znakomitą kuchnię, smaczną, urozmajconą i przede wszystkim smaczną – wyjaśniał Wojciech Janas.