SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

EA, informacja prasowa, 6 marca 2017

Stowarzyszenie Sportowe Kaman Volley uruchomiło projekt na portalu Polak Potrafi. Byli zawodowi siatkarze, a także amatorzy próbują zebrać fundusze na wyjazd na Światowe Igrzyska Masters Auckland 2017 w Nowej Zelandii.

Stowarzyszenie Sportowe Kaman Volley uruchomiło projekt na portalu Polak Potrafi. Byli zawodowi siatkarze, a także amatorzy próbują zebrać fundusze na wyjazd na Światowe Igrzyska Masters Auckland 2017 w Nowej Zelandii.

Wykupując specjalne pakiety nagród można wesprzeć finansowo działanie i start polskiej drużyny w igrzyskach. – Przypomnijmy, że na koncie Kaman Volley'a jest już czwarte miejsce na światowych igrzyskach w Turynie w 2013 roku oraz złoty medal European Masters Games w Nicei we Francji w 2015 roku – mówi jeden z graczy Krzysztof Malczewski, a jednocześnie pomysłodawca i organizator projektu. – Po czterech latach oczekiwania przyszedł czas na kolejny start w igrzyskach. Tym razem wyjazd jest bardzo daleki i bardzo kosztowny, a brak drużyny z kraju mistrzów świata to byłaby wielka szkoda – dodaje.

Wszelkie szczegóły związane z działalnością Kaman Volley (drużyna doskonale znana m.in. z wielu sukcesów w ORLEN Mistrzostwach Polski Oldbojów), startami i osiągnięciami można znaleźć na  stronie internetowej www.kamanvolley.pl.

Szczegóły związane z projektem dostępne pod adresem: https://polakpotrafi.pl/projekt/kaman-volley-auckland-2017.