SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

FG/PZPS, 27 kwietnia 2016

W dniach 14-19 czerwca 2016 Olsztyn znów będzie gospodarzem jednego z najbardziej prestiżowych turniejów siatkówki plażowej na świecie. W czwartek 28 kwietnia rusza sprzedaż biletów na to prawdziwe święto siatkówki plażowej.

W dniach 14-19 czerwca 2016 Olsztyn znów będzie gospodarzem jednego z najbardziej prestiżowych turniejów siatkówki plażowej na świecie. Warmia Mazury Grand Slam Olsztyn ponownie zawita do Centrum Rekreacyjno-Sportowego „Ukiel” nad jeziorem Krzywym w Olsztynie. W czwartek 28 kwietnia o godzinie 16:00 rusza sprzedaż biletów na to prawdziwe święto siatkówki plażowej.

O sportowe emocje w Olsztynie zadbają z pewnością najlepsze siatkarki i siatkarze plażowi, którzy walczyć będą o najwyższe laury. Nie zabraknie wśród nich polskich zawodników także Polaków. Pamiętamy, że w ubiegłym roku Monika Brzostek i Kinga Kołosińska właśnie w stolicy Warmii i Mazur zdobyły pierwszy w historii polskiej żeńskiej siatkówki plażowej medal rozgrywek cyklu FIVB World Tour. Także męskie pary: Mariusz Prudel - Grzegorz Fijałek oraz rewelacyjni w tym roku Piotr Kantor - Bartosz Łosiak, podobnie jak ich koleżanki już niemal pewni awansu do Rio, sprawią, że tegoroczny Warmia Mazury Grand Slam Olsztyn będzie przedsmakiem igrzysk olimpijskich.

Bilety na Warmia Mazury Grand Slam Olsztyn będzie można nabyć za pośrednictwem portalu oraz punktów sprzedaży eBilet.pl:www.ebilet.pl/sport/sporty-druzynowe/grand-slam

Bilet zwykły 1-dniowy: 50 zł (piątek/sobota/niedziela)
Karnet 3 dniowy: 120 zł (piątek - niedziela)
Bilet VIP 1-dniowy: 200 zł (piątek/sobota/niedziela)
Karnet VIP 3 dniowy: 500 zł (piątek - niedziela)

Bilet VIP obejmuje :
- wejście na trybunę VIP – zadaszoną, usytuowaną przy boisku głównym,
- korzystanie z cateringu z napojami bezalkoholowymi i alkoholowymi oraz przekąskami
- przy zakupie 4 karnetów – darmowy parking