SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

JU, 30 kwietnia 2014

Polski Związek Piłki Siatkowej, reprezentacja Polski mężczyzn zapraszają przedstawicieli mediów na trening otwarty i spotkanie, które odbędzie się 8 maja w Centralnym Ośrodku Sportu Centrum Przygotowań Olimpijskich w Spale.

lski Związek Piłki Siatkowej, reprezentacja Polski mężczyzn zapraszają przedstawicieli mediów na trening otwarty i spotkanie, które odbędzie się 8 maja w Centralnym Ośrodku Sportu Centrum Przygotowań Olimpijskich w Spale.  

Trening otwarty i spotkanie z mediami odbędą się w czwartek 8 maja 2014 roku w godzinach popołudniowych. Godzinę treningu i spotkania podamy w poniedziałek 5 maja br.

W spotkaniu udział wezmą wszyscy reprezentanci powołani na zgrupowanie poprzedzające Turnieje Kwalifikacyjne do Mistrzostw Europy 2015, które rozegrane zostaną we Wrocławiu (16 – 18 maja 2014 roku) i Ljubljanie (23 – 25 maja 2014 roku) oraz Stephane Antiga, trener reprezentacji Polski i Philippe Blain, jego asystent.

Jednocześnie informujemy, że w maju nie przewidujemy spotkań z kadrą w takiej formule.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie zgłoszeń do 7 maja br. do Mariusza Szyszko, rzecznika prasowego reprezentacji Polski mężczyzn: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.