SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

FIVB/Martyna Szydłowska, fot. FIVB.com, 21 grudnia 2017

FIVB wybrana Międzynarodową Sportową Federacją Roku

Międzynarodowa Federacja Piłki Siatkowej została wybrana Międzynarodową Sportową Federacją Roku 2017 przez International Sports Awards (ISA). FIVB została doceniona za kampanię na rzecz rozwoju siatkówki VolleyballYourWay, realizowaną podczas Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016 roku, a także finałów tegorocznej edycji Ligi Światowej i Mistrzostw Świata w Siatkówce Plażowej w 2017 roku.

Prezydent FIVB, Dr Ary S. Graça F° był zachwycony otrzymując nagrodę: - To dla nas wielki zaszczyt, że otrzymaliśmy tytuł Międzynarodowej Federacji Sportowej Roku szczególnie, że w głosowaniu biorą udział członkowie ulokowanej w Szwajcarii Międzynarodowej Sportowej Izby Handlowej [International Sports Chamber of Commerce] i delegaci Międzynarodowej Konwencji Sportu [International Sports Convention].

- FIVB angażuje się w tworzenie inicjatyw rozwojowych wokół Igrzysk Olimpijskich i pozostałych kluczowych imprez. Dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć możliwości do zaangażowania się w siatkówkę i siatkówkę plażową dla osób w różnym wieku i z różnych środowisk oraz aby zbudować więź z naszym pięknym i pokojowym sportem.

VolleyballYourWay celebruje wszystkie formy siatkówki, bez względu na to jak i gdzie się gra. Podstawowym celem programy jest jednoczenie ludzi, aby razem cieszyli się siatkówką i dobrze bawili. Program wykorzystuje najważniejsze wydarzenia sportowe jako katalizatory dla rozwoju i promocji aktywności fizycznej przez sport, zapewniając trwałe dziedzictwo dla gospodarzy rozgrywek.

Świętując najlepsze dokonania w dziedzinie sportu na całym świecie, ISA docenia rokrocznie indywidualne, grupowe i firmowe osiągnięcia w 13 kategoriach. ISA jest częścią Sports Development Marketing - wiodącej globalne firmy networkingowej i eventowej, której wizją jest tworzenie możliwości do nawiązywania kontaktów dla każdej osoby i organizacji w globalnej sportowej branży.