SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

PZPS, 15 października 2012

Wielkie emocje siatkarskie towarzyszyły młodzieży Szkoły Amerykańskiej w Warszawie. W miniony piątek uroczyście otwarto tam Turniej Piłki Siatkowej szkół zrzeszonych w CEESA (Central Estern European School Assosiation).

Wielkie emocje siatkarskie towarzyszyły młodzieży Szkoły Amerykańskiej w Warszawie. W miniony piątek w szkolnej Sali Sportowej uroczyście otwarto Turniej Piłki Siatkowej szkół zrzeszonych w CEESA (Central Estern European School Assosiation).

Uroczystość uświetnił swoją obecnością wybitny przed laty siatkarz reprezentacji Polski, olimpijczyk z Atlanty, aktualnie członek nowo wybranego Zarządu Polskiego Związku Piłki Siatkowej – Witold Roman. Podczas wystąpienia, pan Roman, opowiedział uczestnikom turnieju o swojej siatkarskiej pasji oraz karierze zawodniczej. Młodzież z wielu krajów z wypiekami na twarzy wsłuchiwała się we wspomnienia znakomitego siatkarza z igrzysk olimpijskich w Atlancie w 1996 roku.

Pan Witold zachęcał uczniów, by trenując i myśląc o sporcie, nie zapominali o nauce. Na koniec jeden z najwybitniejszych polskich siatkarzy życzył uczestnikom turnieju sukcesów w siatkówce i sporcie, zachęcał jednocześnie do przestrzegania ducha fair play, do szanowania rywala. Witold Roman przekazał na pamiątkę koszulkę z autografami reprezentantów Polski, gdy zaś przyszło do rozpoczęcia turnieju – zaserwował pierwszą piłkę zawodów!