SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

FG, 20 kwietnia 2017

Fundacja Aleja Gwiazd Siatkówki zaprasza przedstawicieli mediów do składania wniosków akredytacyjnych na mecz Polska - Iran w ramach Alei Gwiazd Siatkówki 2017 w Katowicach.

Fundacja Aleja Gwiazd Siatkówki zaprasza przedstawicieli mediów do składania wniosków akredytacyjnych na mecz Polska - Iran w ramach Alei Gwiazd Siatkówki 2017 w Katowicach. Wnioski akredytacyjne można składać za pomocą elektronicznego formularza na stronie pzps.pl. Termin zgłoszeń upływa 7 maja (niedziela), o godzinie 23:59. Informacje o przyznaniu bądź odrzuceniu wniosku będą rozsyłane 8 maja, na podany w zgłoszeniu adres email. Prosimy o wypełnienie wszystkich pól formularza.

 

Więcej o wydarzeniu:

20 maja 2017 to data kolejnego siatkarskiego święta, które odbędzie się w Katowicach. Impreza, przygotowywana przez Fundację Aleja Gwiazd Siatkówki, składać się będzie z kilku niespodzianek.

Jedną z nich będzie pierwszy oficjalny mecz reprezentacji Polski pod wodzą nowego trenera Ferdinanda De Giorgiego a Biało-Czerwoni spotkają się w Katowickim Spodku z reprezentacją Iranu.

Spotkanie 20 maja w katowickim Spodku będzie oficjalnym pożegnaniem i podziękowaniem Krzysztofowi Ignaczakowi za siatkarską karierę i sportowe zasługi.  To już drugi reprezentant kraju i Mistrz Świata, który swoją przygodę reprezentacyjną zakończy w mekce Polskiej Siatkówki – katowickim Spodku. Przypominamy, iż ubiegłym roku w Katowicach swoją karierę reprezentacyjną zakończył Paweł Zagumny.

W Katowicach odbędzie się także Aleja Gwiazd Siatkówki Katowice 2017, podczas której swoje odciski dłoni odsłonią wybitni siatkarze:

Michał Kubiak - Mistrz Świata
Marcin Możdżonek - Mistrz Świata
Paweł Zatorski - Mistrz Świata
Karol Kłos - Mistrz Świata
Andrzej Wrona - Mistrz Świata
Łukasz Kadziewicz – Wicemistrz Świata

17.00 – uroczystości Aleja Gwiazd / odciski dłoni
18.00 – otwarcie bramek / spotkanie z siatkarzami
20.00 – mecz Polska - Iran

Więcej informacji na stronie Fundacji Aleja Gwiazd Siatkówki.