SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

KP, polsatsport.pl, fot,. Piotr Sumara, 30 maja 2022

Gala 20-lecia PLS: Lista laureatów

Podczas uroczystej gali Polskiej Ligi Siatkówki wręczono Diamenty 20-lecia PLS, nagrody dla najlepszych graczy ostatnich dwóch dekad oraz wyróżnienia dla najlepszych zawodników sezonu 2021/22 PlusLigi i Tauron Ligi.

Uroczysta gala 20-lecia PLS została zorganizowana w warszawskim Double Tree Hilton Hotel. Była to okazja do spotkania wielu postaci zasłużonych dla polskiej siatkówki.Poznaliśmy siatkarkę i siatkarza 20-lecia Polskiej Ligi Siatkówki, przyznano nagrodę specjalną dla najlepszego komentatora, a także "Diamenty 20-lecia PLS". Wręczono również nagrody dla siatkarzy i siatkarek, którzy wyróżnili się w sezonie 2021/22.

– Gratuluję wszystkim wyróżnionym i bardzo się cieszę, że wreszcie mogliśmy wspólnie, i na tak dużą skalę, świętować nasze 20-lecie – podkreśla Artur Popko, prezes Polskiej Ligi Siatkówki. – Pragniemy, by gala najlepszej ligowej siatkówki na stałe wkomponowała się w tradycję naszego środowiska i każdego roku była okazją do zgromadzenia najlepszych z najlepszych. To także doskonała okazja do wyróżnienia naszych partnerów biznesowych, bez których rozwój rozgrywek nie byłby możliwy. Dysponujemy w tym momencie wspaniałym potencjałem sportowym, zrobimy teraz wszystko, by nasze mecze były coraz lepszymi i bardziej atrakcyjnymi widowiskami – dodaje prezes.

Nagrody za sezon 2021/22:

Siatkarka sezonu Tauron Ligi 2021/22: Jovana Brakočević-Canzian (Grupa Azoty Chemik Police)
Siatkarz sezonu PlusLigi 2021/22: Marcin Janusz (Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle).

Odkrycie sezonu Tauron Ligi 2021/22: Martyna Czyrniańska (Grupa Azoty Chemik Police)
Odkrycie sezonu PlusLigi 2021/22: Karol Urbanowicz (Trefl Gdańsk).

Nagrody 20-lecia PLS:

Nagroda specjalna dla komentatora 20-lecia PLS: Tomasz Swędrowski.

Diament 20-lecia PLS: Grupa Polsat Plus
Diament 20-lecia PLS: PGE Polska Grupa Energetyczna S.A.
Diament 20-lecia PLS: Grupa Azoty ZAK S.A.

Najlepsza siatkarka 20-lecia PLS: Izabela Bełcik
Najlepszy siatkarz 20-lecia PLS: Mariusz Wlazły.

Galeria: https://www.plusliga.pl/gallery/id/5911.html

Podobne newsy


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/admin/domains/pzps.pl/public_html/modules/mod_related_items_joomir/helper.php on line 52