SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

PZPS, fot. Piotr Sumara, 25 lutego 2023

Zasłużeni trenerzy nagrodzeni w Krakowie

W sobotę, 25 lutego, tuż przed rozpoczęciem pierwszego półfinałowego spotkania TAURON Pucharu Polski w Krakowie odbyła się ceremonia wręczenia medali „ZASŁUŻONEGO TRENERA PIŁKI SIATKOWEJ W POLSCE”.

Doceniając wkład i zaangażowanie w rozwój piłki siatkowej w Polsce Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej Sebastian Świderski oraz członkowie Kapituły Komisji Historycznej Wydziału Trenerskiego PZPS - przewodniczący Wiktor Krebok i Krzysztof Kozłowski uhonorowali medalami „Zasłużonego Trenera Piłki Siatkowej w Polsce”, czterech wybitnych szkoleniowców - Stanisława Gościniaka, Jerzego Piwowara, Jerzego Uzarowicza i Sebastiana Pawlika.

- Jak zawsze to olbrzymi zaszczyt uhonorować takich trenerów. Cieszę się, że jest ku temu okazja, taka jak TAURON Puchar Polski. Miałem przyjemność dekorować grupę naprawdę zasłużonych szkoleniowców. Medale są dowodem tego, że nie zapominamy o tych, którzy tak wiele zrobili dla Polskiej Siatkówki - powiedział prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej Sebastian Świderski.