SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Autor: Eugeniusz Andrejuk, 27 maja 2017

MP kadetek. Krzysztof Felczak: zanosi się na interesujący finał

KS Pałac Bydgoszcz i LTS Legionovia Legionowo zagrają w niedzielę w finale mistrzostw Polski kadetek, które od środy rozgrywane są w Słupsku. W meczu o brązowy medal spotkają się Muszyna Proxima Kraków i MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki. Walka o medale krajowego czempionatu odbywa się się w Ośrodku Sportowo-Rekreacyjnym im. Tadeusza Gwiżdża przy ul. Niedziałkowskiego 2.

Finaliści pewnie wygrali rywalizację w grupach, a następnie bez problemu pokonali swoich rywali w sobotnich półfinałach.

- Nie podejmuję się wytypowania złotego medalistki - mówi koordynator regionalny Siatkarskich Ośrodków Szkolnych Krzysztof Felczak. - Zresztą dla nas sympatyków siatkówki nie jest on najważniejszy. Liczymy na obustronnie dobrą grę i życzymy zawodniczkom wysokiej formy. Każda z drużyn ma dużo argumentów, żeby pokonać swojego przeciwnika. Szczególnie silne są ich poczynania ofensywne.

Krzysztof Felczak podkreślił, że może dojść do interesujących konfrontacji indywidualnych np. Monika Jagła z KS Pałacu kontra Zuzanna Górecka z LTS Legionovii. - Oba zespoły mają w składach indywidualności, które mogą rozstrzygnąć o losach spotkania - zakończył Krzysztof Felczak.

niedziela, 28 maja:

10:00     mecz o brązowy medal   
12:00     mecz o złoty medal

Końcowa kolejność MP kadetek 2016 w Tomaszowie Lubelskim:
1. LTS Legionovia Legionowo
2. Impel Wrocław
3. KS Pałac Bydgoszcz
4. Developres SkyRes V LO Rzeszów
5. UKS Lider – Budowlani Konstantynów Łódź
6. Energa Gedania Gdańsk
7. MKS Dąbrowa Górnicza SA
8. Vega MOSiR Stalowa Wola

Autor: Eugeniusz Andrejuk