SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Marek Bykowski, 26 lipca 2013

Kolejny raz w okresie tegorocznych wakacji teren Centrum Sportu i Rekreacji Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Kielnarowej k/Rzeszowa rozbrzmiewa gwarem młodzieży ze szkół gimnazjalnych i licealnych prowadzących Siatkarskie Ośrodki Szkolne. Tym razem 100 utalentowanych dziewcząt z całej Polski rozpoczęło siatkarski kamp, który potrwa do 3 sierpnia.

Kolejny raz w okresie tegorocznych wakacji teren Centrum Sportu i Rekreacji Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Kielnarowej k/Rzeszowa rozbrzmiewa gwarem młodzieży ze szkół gimnazjalnych i licealnych prowadzących Siatkarskie Ośrodki Szkolne.  Tym razem 100 utalentowanych dziewcząt z całej Polski rozpoczęło siatkarski kamp, który potrwa do 3 sierpnia.

Opiekę wychowawczą i treningową zapewniają znani trenerzy pracujący pod kierunkiem Zbigniewa Krzyżanowskiego – szefa szkolenia S.O.S. Wśród nich są zarówno nauczyciele  ze szkół jak i  trenerzy z doświadczeniem w pracy z zespołami reprezentacyjnymi i ligowymi w najwyższej klasie rozgrywek. Niespodzianką dla dziewcząt jest możliwość uczestnictwa w zajęciach  prowadzonych  przez Wiesława Popika – trenera kadry uniwersjadowej kobiet i Andrzeja Zahorskiego – trenera odnowy Resovii Rzeszów. Wśród uczestniczek szczególną popularnością cieszy się Waldemar Wspaniały – szef projektu S.O.S., który stwierdził, że jest przekonany, iż wśród tych dziewcząt są talenty na miarę przyszłych reprezentantek Polski.