SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Janusz Uznański - Rzecznik Polskiego Związku Piłki Siatkowej/ fot. Piotr Sumara, 22 grudnia 2016

Podczas czwartkowej konferencji medialnej – prezentacji Ferdinando De Giorgi, jako selekcjonera Reprezentacji Polski Mężczyzn doszło do miłej niespodzianki. Trener kadry narodowej otrzymał kluczyki do samochodu służbowego od Lease Take – partnera motoryzacyjnego Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Podczas czwartkowej konferencji medialnej – prezentacji Ferdinando De Giorgi, jako selekcjonera Reprezentacji Polski Mężczyzn doszło do miłej niespodzianki. Trener kadry narodowej otrzymał kluczyki do samochodu służbowego od Lease Take – partnera motoryzacyjnego Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Szkoleniowiec nie ukrywał zaskoczenia i zadowolenia. Kia Optima ma dowozić trenera, a co za tym idzie biało-czerwoną drużynę na podium międzynarodowych turniejów mistrzowskich.

Czeka mnie wiele podróży związanych z obserwacją i przygotowaniami do zawodów. Długie dystanse wymagają bezpiecznego samochodu i komfortowych warunków, a to właśnie zapewnia ten model. Bardzo dziękuję, że otrzymuję ważne narzędzie do wypełniania swoich obowiązków – powiedział Ferdinando De Giorgi.

Oferta przedstawiona przez Lease Take w pełni wyczerpuje potrzeby Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Nasza federacja ma do wykonania zadania w całym kraju i często zagranicą. Niech dowodem będzie, że akcje szkoleniowe prowadzone przez PZPS to ponad 700 dni rocznie. Może to brzmieć zaskakująco wobec 365 dni w roku, ale wile zadań realizowanych jest równolegle. Taki poziom zaangażowania wymaga funkcjonalnej, urozmaiconej floty i taka posiada Lease Take – wyjaśnia Jacek Kasprzyk, Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Pierwszy Multisalon Wynajmu Samochodów w naszym kraju nawiązał szeroką współpracę z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej. Działając zaledwie od ponad roku LeaseTake, stał się dziś Partnerem Motoryzacyjnym PZPS na następne trzy lata. - Bardzo się z tego cieszymy. LeaseTake to w 100 procentach polska firma, która pokazuje, że sukces w start-up’ach można odnosić nie tylko w branży technologicznej - mówi prezes firmy Bartosz Budnicki.

Rozmowy między Leasetake i PZPS prowadzone były od początku tego roku.

- Zaoferowaliśmy PZPS nasz sposób na lepszy samochód - wszystkie auta są nowe i znakomicie wyposażone. Planujemy je wymieniać co 12 miesięcy na nowe zgodnie z naszą ofertą - “12 miesięcy wygodnych warunków”. Na czwartkowej konferencji prasowej ostatni samochód z puli kilkudziesięciu, otrzyma nowy selekcjoner reprezentacji mężczyzn Ferdinando De Giorgi. Będzie to Kia Optima - tłumaczy Budnicki.

- Bardzo się cieszę, że wybór padł na tak doświadczonego szkoleniowca. Ferdinando De Giorgi dobrze zna naszą ligę i mentalność naszych zawodników, a osiągnięte sukcesy z zespołem  ZAKSA Kędzierzyn-Koźle nastrajają mnie optymizmem i wierzę, że obronimy  mistrzostwo świata. Dziś współpracę z PZPS rozpoczynamy my i nowy trener kadry, to taki wspólny nowy początek. Bardzo się z tego cieszymy. Mamy nadzieję, że razem przez te trzy lata naszych kontraktów odniesiemy liczne sukcesy.

- Wszyscy w LeaseTake jesteśmy wielkimi fanami siatkówki. Jesteśmy dumni z sukcesów naszej reprezentacji. Uważamy, że siatkówka współgra z naszą filozofią. Jesteśmy młodą firmą, która chce się rozwijać i odnosić sukcesy podobnie jak reprezentacja. Wielokrotnie byłem świadkiem wspaniałej atmosfery stworzonej przez naszych kibiców i tą współpracą z PZPS chcemy wspierać także ich - dodaje Budnicki.

Start-up LeaseTake rozpoczął działalność w 2015 roku, a już zdążył sporo namieszać na rynku automotive. Firma działa niezwykle dynamicznie, a jej oferta jest elastyczna i bezpieczna dla klienta.

- Jesteśmy pierwszą polską marką, która jest pewnego rodzaju Multisalonem Wynajmu Samochodów. Nasze motto to „Sposób na lepszy samochód”. Uważam, że jako jedyni w kraju mamy ofertę składającą się z tak szerokiego wachlarza marek i usług. Oferujemy auta w wynajmie, który jest tańszą alternatywa dla leasingu. Nasza oferta skierowana jest nie tylko do osób prowadzących działalność gospodarczą oraz do małych firm, ale przede wszystkim dla użytku prywatnego.

- Naszą ambicją jest pokazanie, że dzięki naszej ofercie każdy może poznać sposób na lepszy samochód i dzięki temu mieć samochód lepszy niż w przypadku leasingu czy zakupu na własność. Dlaczego jest tak atrakcyjna? Jesteśmy w stanie zaoferować najniższe ceny, co potwierdza nasz gwałtowny rozwój. Dzięki klientom, którzy zaufali nam przez ten rok naszej działalności, dziś  mogliśmy się stać Partnerem Motoryzacyjnym PZPS - mówi Budnicki.

Firma proponuje unikalny produkt „12 Miesięcy Wygodnych Warunków”, a więc opcję “samochodu na rok”. Klient w ciągu 15 minut wyjeżdża nowym autem, z którego korzysta przez 12 miesięcy. Nie musi martwić się o serwis, opony czy ubezpieczenie. Cena wynajmu, która jest zawarta w umowie nigdy się nie zmienia, bo nie ma żadnych ukrytych kosztów. Firma jest liderem wzrostu w tym sektorze rynku.

- Taki sposób korzystania z samochodu to przyszłość. Na przykład w Niemczech już ponad 60 procent wszystkich aut tak trafia do kierowcy. Polacy już coraz częściej odchodzą od tego, aby być właścicielem mieszkania czy samochodu bo wiedzą że, dzięki wynajmowi mogą pozwolić sobie na produkt o klasę wyżej niż wcześniej zakładali. Na tym to polega. Najem nie obciąża zdolności kredytowej i jest mniejszym ryzykiem, a już po 12 miesiącach można zamienić samochód na nowy. To jest niespotykana oferta w Polsce - dodaje prezes LeaseTake Bartosz Budnicki.

Firma planuje ekspansję na rynki zachodnie. W 2017 roku LeaseTake rozpoczyna działalność w Niemczech. Ten nowy start-up to ciekawy przykład, który pokazuje, że w Polsce w krótkim czasie można zbudować strukturę i model biznesowy, który pozwoli odnieść sukces także za granicą.

Spółka właśnie uruchomiła odświeżoną stronę internetową leasetake.pl. Teraz jeszcze łatwiej można dowiedzieć się o ofercie.

Czym różni się wynajem od leasingu? Obliczana jest wartość końcowa samochodu na ustalonych warunkach. Klient spłaca tylko utratę wartości auta. Wynajem, w odróżnieniu do leasingu, nie obciąża zdolności kredytowej.

Firma LeaseTake w ramach miesięcznej raty oferuje również usługi dodatkowe, takie jak ubezpieczenie, serwis, naprawy, przeglądy oraz zakup i wymianę opon. Dodatkowo nie jest prowadzona weryfikacja finansowa, a opłata wstępna wynosi zawsze 0%.