SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Eugeniusz Andrejuk, 7 czerwca 2011

Trener reprezentacji Polski w siatkówce kobiet Jerzy Matlak podał skład 23-osobowej kadry narodowej na sezon 2011.

Trener reprezentacji Polski w siatkówce kobiet Jerzy Matlak podał skład 23-osobowej kadry narodowej na sezon 2011. Pierwsze zgrupowanie zostało zaplanowane na 24 czerwca - 3 lipca w Szczyrku. Od 5 do 10 lipca biało-czerwone zagrają w Jekaterynburgu w turnieju o Puchar Jelcyna.
 
- W czasie pierwszego zgrupowania będziemy trenować do odlotu do Rosji. W gronie 20 zgłoszonych zawodniczek na Puchar Jelcyna nie ma ze względów osobisto-zdrowotnych Joanny Kaczor, Katarzyny Gajgał i Natalii Bamber. One dołączą do kadry później  - powiedział trener Jerzy Matlak.

16 lipca kadra ponownie spotka się w Szczyrku, tym razem na dwutygodniowym zgrupowaniu i w jego trakcie rozegrane zostaną sparingowe mecze z Japonią. W tegorocznym sezonie reprezentacja Polski zagra m.in. w sierpniu w turniejach World Grand Prix w tym dwóch w Bydgoszczy oraz Zielonej Górze i wrześniowych mistrzostwach Europy, których organizatorami będą Włochy i Serbia.

Kadra Polski na sezon 2011: Izabela Bełcik, Milena Sadurek, Joanna Wołosz, Ewelina Sieczka, Katarzyna Konieczna, Joanna Kaczor, Natalia Bamber, Karolina Kosek, Berenika Okuniewska, Katarzyna Gajgał, Kinga Kasprzak, Klaudia Kaczorowska, Patrycja Polak, Sylwia Wojcieska, Anna Werblińska, Aleksandra Kruk, Zuzanna Efimienko, Anita Kwiatkowska, Maja Tokarska, Gabriela Wojtowicz, Krystyna Strasz, Magdalena Saad, Paulina Maj.

  • 1
  • 0
  • 17
  • 0
  • 0