SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Janusz Uznański - Rzecznik Polskiego Związku Piłki Siatkowej, fot. cev.eu, 12 lipca 2021

ME U16: Polska – Węgry 3:0

W trzecim meczu mistrzostw Europy najmłodszej grupy wiekowej – U16, siatkarki reprezentacji Polski po dwu niepowodzeniach w poprzednich spotkaniach, dzisiaj efektownie rozprawiły się z gospodarzem mistrzostw Węgrami.

Polska – Węgry 3:0 (25:18, 25:14, 25:14)

Szczegóły meczu

Oficjalna strona Europejskiej Konfederacji Piłki Siatkowej przed każdym meczem turnieju zachęca internautów do wskazywania zwycięzców spotkań mistrzostw  Europy najmłodszej kategorii. Przed spotkaniem Polski z ekipą gospodyń, aż 96% respondentów wskazało na zwycięstwo… Biało-Czerwonych. Mimo niepowodzeń z Turcją i Rosją, nasza drużyna zaliczana jest do grupy zespołów o sporym potencjale.

Ten pogląd znalazł odzwierciedlenie w przebiegu potyczki z Węgierkami, jak i w samym wyniku. Nasza drużyna niepodzielnie panowała na boisku odnosząc w efekcie bardzo dostojne zwycięstwo.

Wyniki dzisiejszych spotkań naszej grupy

Belgia – Czechy 3:1 (25:19, 14:25, 25:22, 25:23)

Turcja – Rosja

 

  • 8
  • 4
  • 22
  • 0
  • 2