SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Eugeniusz Andrejuk, 26 sierpnia 2010

Dzisiaj rano ze Szczyrku wyjechała do Czech reprezentacja Polski juniorek na cykl sparingowych spotkań przed mistrzostwami Europy, które w pierwszej połowie września rozegrane zostaną w Serbii. W czwartek zespół trenera Zbigniewa Krzyżanowskiego zagra w Brnie z miejscowym klubem ligowym (14.00). Następnie uda się do Pragi i tam spotka się w piątek dwa razy z reprezentacją kraju juniorek. W sobotę rozegra jeszcze jedno spotkanie i tego dnia uda się w drogę powrotną. W Polsce reprezentacja spodziewana jest wieczorem około 20.00 - Następnie zawodniczki wyjadą na krótko do domów. Zbiórka przed wylotem do Serbii została wyznaczona na 31 sierpnia wieczorem w Warszawie - imformuje trener Krzyżanowski. Reprezentacja Polski na ME juniorek: Ewelina Tobiasz, Ewelina Polak (rozgrywające); Zuzanna Czyżnielewska, Natalia Kurnikowska (atakujące); Dominika Nowakowska, Iga Chojnacka, Aleksandra Sikorska (środkowe); Ewa Śliwińska, Magda Matusiak, Koleta Łyszkiewicz, Anna Grejman (przyjmujące); Dorota Medyńska (libero).

Dzisiaj rano ze Szczyrku wyjechała do Czech reprezentacja Polski juniorek na cykl sparingowych spotkań przed mistrzostwami Europy, które w pierwszej połowie września rozegrane zostaną w Serbii.

W czwartek zespół trenera Zbigniewa Krzyżanowskiego zagra w Brnie z miejscowym klubem ligowym (14.00). Następnie uda się do Pragi i tam spotka się w piątek dwa razy z reprezentacją kraju juniorek. W sobotę rozegra jeszcze jedno spotkanie i tego dnia uda się w drogę powrotną. W Polsce reprezentacja spodziewana jest wieczorem około 20.00

- Następnie zawodniczki wyjadą na krótko do domów. Zbiórka przed wylotem do Serbii została wyznaczona na 31 sierpnia wieczorem w Warszawie - imformuje trener Krzyżanowski.

Reprezentacja Polski na ME juniorek: Ewelina Tobiasz, Ewelina Polak (rozgrywające); Zuzanna Czyżnielewska, Natalia Kurnikowska (atakujące); Dominika Nowakowska, Iga Chojnacka, Aleksandra Sikorska (środkowe); Ewa Śliwińska, Magda Matusiak, Koleta Łyszkiewicz, Anna Grejman (przyjmujące); Dorota Medyńska (libero).

  • 2
  • 0
  • 51
  • 1
  • 3