SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

KS, 16 lipca 2012

Od piątku do niedzieli w Strzelinie odbył się VII Ogólnopolski Turniej Młodziczek o Puchar Prezesa Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Triumfatorkami zawodów okazały się Aleksandra Stępień i Marta Pietroczuk z MKS Zryw – Volley Iława.
Od piątku do niedzieli w Strzelinie odbył się VII Ogólnopolski Turniej Młodziczek o Puchar Prezesa Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Triumfatorkami zawodów okazały się Aleksandra Stępień i Marta Pietroczuk z MKS Zryw – Volley Iława. 
1.Stępień Aleksandra/ Pietroczuk Marta – MKS Zryw – Volley Iława
2. Woźniczka Maria/ Woźniczka Magdalena – MKS 16 Łódź
3. Legieta Kinga/ Nowicka Julia – SPS Politechnika Częstochowa
4. Szymańska Oliwia/ Sykała Milena – USA Bech Volley Lubsko
5-6. Wróbel Ewelina/ Struzik Natalia – MKS Dwójka Zawiercie
       Ceglarska Wiktoria/ Majewska Weronika – KS Pałac Bydgoszcz
7-8. Kulińska Iwona/ Nowotnik Laura – MKS Zryw – Volley Iława
       Maziakowska Anna/ Druciak Aleksandra – KS Sudety Kamienna Góra
9-12. Pawleta Oliwia/ Białecka Justyna – Tygrysy Strzelin
          Bernacka Dorota/ Salamon Irmina – USA Bech Volley Lubsko
          Bizewska Paulina/ Reszka Dorota – UKS Zatoka 95 Puck
          Sobór Sandra/ Bagdanowicz Natalia – UKS ozorków
13-16. Kęsikowska Karolina/ Pulikowska Zuzanna – KS Pałac Bydgoszcz
            Dorula Ewa/ Konieczny Aleksandra 
            Kosobucka Marta/ Czarnowska Aneta – MLKS FOTO OLA Ostróda
            Głoskowska Julia/ Stasiak Aleksandra – MKS 16 Łódź
17-24. Łodej Marta/ Strzeżek Katarzyna – UKS Atena warszawa
             Florczak Marta/ Jajuga Aleksandra – MMKS Kędzierzyn-Koźle
             Filipkiewicz Natalia/ Wliczyńska Angelika – APS EC Wybrzeże TPS Rumia
             Waliszewska Patrycja/ Styber Martyna – MKS Volley Szczecinek
             Porada Marta/ Szumiejko Karolina – Tygrysy Strzelin
             Michalak Magdalena/ Lechowicz Joanna 
             Brzuzy Weronika/ Bator Aleksandra – MUKS 13 Radom
25-40. Rogalska Paulina/ Woźniak Wiktoria – MKS MOS Słupca
            Kaciuba Maria/ Orlicka Magdalena – APS EC Wybrzeże TPS Rumia
            Mazur Martyna/ Szoka Magdalena
            Csorich Patrycja/ Pelc Marzena
            Pawlak Magdalena/ Dutka Paulina – Tygrysy Strzelin
            Klimków Laura/ Ostrowska Karolina – Tygrysy Strzelin   

Od piątku do niedzieli w Strzelinie odbył się VII Ogólnopolski Turniej Młodziczek o Puchar Prezesa Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Triumfatorkami zawodów okazały się Aleksandra Stępień i Marta Pietroczuk z MKS Zryw – Volley Iława. 

 

1.     Stępień Aleksandra/ Pietroczuk Marta – MKS Zryw – Volley Iława

2.     Woźniczka Maria/ Woźniczka Magdalena – MKS 16 Łódź

3.     Legieta Kinga/ Nowicka Julia – SPS Politechnika Częstochowa

4.     Szymańska Oliwia/ Sykała Milena – USA Bech Volley Lubsko

5-6.   Wróbel Ewelina/ Struzik Natalia – MKS Dwójka Zawiercie

        Ceglarska Wiktoria/ Majewska Weronika – KS Pałac Bydgoszcz

7-8.   Kulińska Iwona/ Nowotnik Laura – MKS Zryw – Volley Iława

         Maziakowska Anna/ Druciak Aleksandra – KS Sudety Kamienna Góra

9-12.   Pawleta Oliwia/ Białecka Justyna – Tygrysy Strzelin

          Bernacka Dorota/ Salamon Irmina – USA Bech Volley Lubsko

          Bizewska Paulina/ Reszka Dorota – UKS Zatoka 95 Puck

          Sobór Sandra/ Bagdanowicz Natalia – UKS ozorków

13-16. Kęsikowska Karolina/ Pulikowska Zuzanna – KS Pałac Bydgoszcz

            Dorula Ewa/ Konieczny Aleksandra 

            Kosobucka Marta/ Czarnowska Aneta – MLKS FOTO OLA Ostróda

            Głoskowska Julia/ Stasiak Aleksandra – MKS 16 Łódź

17-24. Łodej Marta/ Strzeżek Katarzyna – UKS Atena Warszawa

             Florczak Marta/ Jajuga Aleksandra – MMKS Kędzierzyn-Koźle

             Filipkiewicz Natalia/ Wliczyńska Angelika – APS EC Wybrzeże TPS Rumia

             Waliszewska Patrycja/ Styber Martyna – MKS Volley Szczecinek

             Porada Marta/ Szumiejko Karolina – Tygrysy Strzelin

             Michalak Magdalena/ Lechowicz Joanna 

             Brzuzy Weronika/ Bator Aleksandra – MUKS 13 Radom

25-40. Rogalska Paulina/ Woźniak Wiktoria – MKS MOS Słupca

            Kaciuba Maria/ Orlicka Magdalena – APS EC Wybrzeże TPS Rumia

            Mazur Martyna/ Szoka Magdalena

            Csorich Patrycja/ Pelc Marzena

            Pawlak Magdalena/ Dutka Paulina – Tygrysy Strzelin

            Klimków Laura/ Ostrowska Karolina – Tygrysy Strzelin   

 

  • 0
  • 0
  • 10
  • 0
  • 0