SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Informacja prasowa, KP, 25 sierpnia 2022

Orlen Mistrzostwa Polski Seniorów w siatkówce plażowej – podsumowanie konferencji prasowej

W piątek na na Wrzesińskich Obiektach Sportowo Rekreacyjnych rozpoczną się Orlen Mistrzostwa Polski w Siatkówce Plażowej Kobiet i Mężczyzn. W turnieju finałowym, podsumowującym sezon udział weźmie 16 najlepszych drużyn żeńskich i 24 męskich. Medalistów czempionatu poznamy w niedzielę.

- Boiska przygotowane są perfekcyjnie, wszystko jest dopięte na ostatni guzik, zrobimy wszystko żeby wszyscy z Wrześni wyjechali zadowoleni i dobrze wspominali ten turniej, tak jak w roku 2016 – mówi Robert Wardak Przewodniczący Wydziału Siatkówki Plażowej Polskiego Związku Piłki Siatkowej

Wiceburmistrz Miasta Września Artur Mokracki dodał: – Cieszymy się, że po raz drugi możemy gościć na naszych obiektach taką imprezę, będziemy gościć tutaj czołówkę zawodników polskich, Wrześnianie będą mogli podziwiać sport, który jest we Wrześni bardzo popularny - Obiekty są przygotowane, pogoda zapowiada się dobra, więc sądzę, że cała impreza się uda mówi Artur Mokracki, zastępca burmistrza Miasta i Gminy Września.

– Dla nas jest to impreza podsumowująca sezon, wracamy do Wrześni dokładnie po 6 latach myślę, że zawodnicy zrobią tutaj wszystko, aby ta impreza była interesująca – mówi Grzegorz Klimek, trener męskiej kadry.– Pewną niespodzianką jest para Kantor/Szałankiewicz, którzy pomimo gry w kadrze od kilkunastu lat nie grali ani razu w oficjalnym turnieju, więc zobaczymy co się urodzi z tego projektu – dodaje.

To jest podsumowanie całego sezonu, ten sezon był bardzo ciężki, wyczerpujący dla plażowiczów, bardzo duża ilość turniejów, a co najważniejsze był bardzo wysoki poziom turniejów męskich, też niezły poziom turniejów żeńskich, więc mam nadzieję, że tutaj Wrześnianie zobaczą tą siatkówkę plażową na najwyższym poziomie. dodał Jacek Kasprzyk  Członek Zarządu Polskiego Związku Piłki Siatkowej i Dyrektor ds Siatkówki Plażowej.

23097c

 

  • 3
  • 0
  • 17
  • 0
  • 0