SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Filip Grądek / CEV fot. CEV.eu, 18 października 2019

Wyniki losowania #CEVContinentalCup

Walka europejskich siatkarzy i siatkarek plażowych o udział w Igrzyskach Olimpijskich 2020 w Tokio rozgorzeje na nowo w połowie maja 2020 r., wraz z II rundą CEV Beach Volleyball Continental Cup. Po jej zakończeniu reprezentanci i reprezentantki 15 państw dołączą do gospodarzy (Holandia) w rundzie finałowej, która odbędzie się 22-28 czerwca w Eindhoven. Jej zwycięzcy wywalczą dla swoich krajów miejsce w turnieju olimpijskim.

W drugiej rundzie kontynentalnych pucharów znajdą się uczestnicy tegorocznej I rundy wraz z reprezentantami ośmiu najwyżej notowanych federacji krajowych (wg. rankingu CEV z 30.09.19), które były zwolnione z udziału w poprzedniej fazie.

Losowanie grup kontynentalnych pucharów odbyło się w piątek rano w siedzibie Europejskiej Konfederacji Piłki Siatkowej. Turnieje II rundy zostaną rozegrane 14-17 maja 2020 r. w Antalyi (Turcja), Madrycie (Hiszpania) i Baden (Austria). Składy grup są następujące:

BV DoL Phase 2 Men 

 BV DoL Phase 2 Women

Pięć najlepszych par każdej z grup awansuje do rundy finałowej, w której udział mogą wziąć jedynie zespoły niezakwalifikowane jeszcze do igrzysk olimpijskich.

Szczegóły 2018-2020 CEV Beach Volleyball Continental Cup tutaj.

  • 8
  • 3
  • 52
  • 0
  • 0