SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Kamil Fedorowicz, 4 września 2010

Sebastian Świderski wziął udział w wyścigu As w Karcie rozgrywanym na Placu Trzech Krzyży w Warszawie

Na specjalne zaproszenie Red Bulla Sebastian Świderski zamienił strój siatkarski na kask i kombinezon, natomiast parkiet na ośmiokonnego, rozwijającego ponad 90 km/h gokarta. Wspólnie z gwiazdami sportu, radia i telewizji, wziął udział w wyścigu As w Karcie rozgrywanym na ulicach Warszawy. "To było niesamowite przeżycie, móc ścigać się ulicami miasta w gokartach. Na treningach uzyskałem piąty czas na dziesięciu startujących i uważam, że przy tylu znakomitych kierowcach, był to bardzo dobry wynik. Jak się dowiedziałem od naszego trenera, kluczem oprócz techniki jest przede wszystkim waga i wzrost. W tym przypadku rywale mieli nademną przewagę" - powiedział przed wyścigiem Sebastian. Wśród zaproszonych gwiazd byli m.in.Małgosia Socha, Agnieszka Cegielska, Alan Andersz, Joanna Jabłczyńska, Bartek Obuchowicz, Jarosław Hampel, Paweł Korzeniowski, Michał Kościuszko, Sylwia Gruchała.

Organizatorzy na cały dzień zablokowali jedną z głównych ulic miasta. Wyścig gwiazd poprzedziły kolejne etapy turnieju As w Karcie, przygotowane dla amatorów. "Widziałem na torze co wyprawiali "amatorzy", skoro ktoś nazwał tych zawodników amatorami jestem ciekaw co mówią o zawodowych kierowcach. Wspaniałe jest to, że wśród zawodników byli zarówno młodsi jak i ci starsi, widać, że tak jak w przypadku siatkówki również i wyścigi mogą łączyć pokolenia" dodał na koniec Sebastian Świderski. Na pytanie dlaczego zdecydował się wziąć udział w tak innym od siatkówki sporcie powiedział "Warto pokazać sobie jak i wszystkim naszym kibicom, że oprócz siatkówki mamy również inne zainteresowania i z nich też potrafimy czerpać radość. Mam nadzieję, że wszyscy ktorzy dzisiaj przyszli na Plac Trzech Krzyży i kibicowali wszystkim biorącym udział w wyścigu nie zawiedli się. Z mojego punktu widzenia była to wspaniała zabawa."

Krótką galerię z Placu Trzech Krzyży znajdą Państwo w dziale "Galeria"

Notował

Kamil Fedorowicz

  • 2
  • 0
  • 4
  • 0
  • 0

Podobne newsy


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/admin/domains/pzps.pl/public_html/modules/mod_related_items_joomir/helper.php on line 52