SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

30 lipca 2021

Od jutra mistrzostwa Polski juniorek w Ostródzie

Od soboty do poniedziałku na plaży nad Jeziorem Sajmino w Ostródzie rozegrane zostaną mistrzostwa Polski juniorek. Wystartują 32 pary wyłonione według następującego klucza - szesnaście duetów z mistrzostw województw oraz szesnaście z półfinałów krajowego czempionatu w Wielkiej Nieszawce.

W 2013 roku została założona w Ostródzie Szkoła Mistrzostwa Sportowego i przez ostatnich osiem lat stała się ważnym siatkarskim miejscem na mapie regionu i kraju. Wielokrotnie organizowała centralne i wojewódzkie imprezy.

21098b
W MP nad Jeziorem Sajmino SMS Ostróda będzie reprezentowany przez dwie pary: Wiktorię Stępień/Urszulę Bobel oraz Aleksandrę Chudzik/Melanię Marcinowską. Warto dodać, że do rozgrywanego od piątku krajowego czempionatu we Wrocławiu awansowały trzy duety z ostródzkiego klubu. Są to: Miron Piwowarczyk/Michał Wolak, Konrad Jaworowski/Szymon Stano, Szymon Zalewski/Igor Lewiski.

Rywalizacja w sobotę w Ostródzie rozpocznie się o 9.30, a na 10.15 zaplanowano ceremonię uroczystego otwarcia. Gry będą kontynuowane do ok. 19.00. W niedzielę MP juniorek będą kontynuowane od 9.30 do 16.30, a w poniedziałek od 10.00 do ok. 14.00

Wyniki wszystkich spotkań na bieżąco można śledzić: https://beach.pzps.pl/wynikik/

Patronem turnieju jest PKN ORLEN.
Polską Siatkówkę wspierają

  • 9
  • 1
  • 16
  • 0
  • 0