SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

jb, 7 czerwca 2022

Turniej siatkówki plażowej oldbojów w Nadarzynie

W ostatni weekend czerwca w Nadarzynie zostanie rozegrany turniej o Superpuchar Polski Oldbojów w siatkówce plażowej. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 czerwca.W ostatni weekend czerwca w Nadarzynie zostanie rozegrany turniej o Superpuchar Polski Oldbojów w siatkówce plażowej. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 czerwca.

Organizatorem turnieju jest Międzynarodowe Centrum Sportów Plażowych w Warszawie, a honorowym patronem został Dariusz Zwoliński, wójt gminy Nadarzyn, gdzie rozgrywane będą mecze. Kobiety będą rywalizować w czterech kategoriach wiekowych (+70, +80, +90, +100), zaś mężczyźni - w siedmiu (od +70 do +130), a minimalny wiek startujących to 35 lat. Zgłoszenia Każdy zawodnik może wystartować tylko w jednej kategorii, a organizatorzy zastrzegają, że zawody mogą nie zostać rozegrane, jeśli do jakiejś kategorii zgłoszą się mniej niż cztery pary. Ważne jest też, że każdy z zawodników musi mieć minimalny wiek w poszczególnych kategoriach, np. w +70 to 35 lat, przy czym decyduje rok urodzenia. 

Zgłoszenia przyjmowane są mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 15 czerwca. Wpisowe to 180 zł od pary, a w zamian uczestnicy dostaną pakiet startowy składający się z koszulki, identyfikatora, obiadu i napojów, wody mineralnej, oraz wejściówki na bankiet zaplanowany na 25 czerwca. Liczba miejsc jest ograniczona i wynosi 25 dla zespołów kobiecych i 75 dla męskich.

Zawodnicy powinni mieć ważne badania lekarskie lub wypełnić oświadczenia o stanie zdrowia. Warunkiem jest też posiadanie ważnej licencji PZPS (jednorazowa kosztuje 40 zł, roczna - 100 zł). 

Szczegółowe informacje i blankiety dokumentów na stronie mcsp.pl

Superpuchar rozgrywany będzie w czterech kategoriach dla kobiet i siedmiu kategoriach wiekowych dla mężczyzn. W Superpucharze mogą uczestniczyć  zawodniczki i zawodnicy, którzy w roku 2022 mają już ukończone 35. rok życia. Kategoria dla kobiet +70: Suma lat wynosi minimum 70, gdzie każda zawodniczka drużyny musi mieć co najmniej 35 lat - decyduje rok urodzenia.

  • 9
  • 3
  • 14
  • 0
  • 0