SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

20 maja 2018

Trzecie podium Kantora i Łosiaka w tym sezonie! Czy podczas World Touru w Warszawie będzie czwarte?

Bartosz Łosiak i Piotr Kantor zdobyli brązowe medale podczas czterogwiazdkowego turnieju World Tour w brazylijskiej Itapemie. To ich trzecie podium w tym sezonie, a drugie w trwających rozgrywkach z cyklu World Tour. Teraz przed biało-czerwonymi miesięczna przerwa w startach.

W decydującym meczu o brązowe krążki Kantor i Łosiak pokonali w Itapemie reprezentantów gospodarzy – duet Vitor Felipe Goncalves i Guto Carvalhaes 2:0 (21:19, 21:17). W półfinale Polacy musieli uznać wyższość także Canarinhos. Przegrali bowiem z Andre Loyolą i Evandro Oliveirą 0:2 (19:21, 16:21). 

Kantor i Łosiak na podium stanęli po raz trzeci w tym sezonie. Wcześniej również w czterogwiazdkowym turnieju w Hadze dotarli do finału, ale zajęli ostatecznie drugie miejsce. Na tej samej lokacie skończyli w styczniu rywalizację w zmaganiach CEV Masters. 

Teraz przed czołowym polskim duetem w siatkówce plażowej miesiąc przerwy od startów. – To będzie chwila na odpoczynek, regeneracje, podleczenie się i nabranie „głodu siatkarskiego” – napisał Piotr Kantor w mediach społecznościowych. Razem z Łosiakiem do rywalizacji powrócą za miesiąc podczas turnieju czterogwiazdkowego w Ostravie (20-24 czerwca). Tydzień później będą już w Warszawie na turnieju tej samej rangi, a polscy kibice będą czekać na czwarte podium w tym sezonie! Czas w końcu na medal World Touru przed własną publicznością!

  • 8
  • 1
  • 40
  • 0
  • 1