SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

KP, 17 marca 2022

II liga siatkarek: turniej półfinałowy w Mogilnie

Przed tygodniem w Legionowie awans do finałowego turnieju o awans do I ligi siatkarek wywalczyły zawodniczki miejscowej LTS Legionovii i Silesii Volley Mysłowice. W piątek w szranki rywalizacji w drugim turnieju staną cztery kolejne zespoły – triumfatorki grupy I (MKS Sokół Mogilno), druga drużyna grupy II (PMKS Nike Węgrów), zwycięzca grupy III (Energa MKS Kalisz II) oraz druga drużyną grupy IV (KS Marba Sędziszów Małopolski)

Turniej odbędzie się od 18 do 20 marca 2022 roku. Gospodyniami będą siatkarki MKS Sokół Mogilno. Przypomnijmy, że przed tygodniem w Legionowie walczyły:  zwycięzca grupy IV (Silesia Volley Mysłowice), druga drużyna grupy III (MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych), zwycięzca grupy II (LTS Legionovia Legionowo) i druga drużyna grupy I (Gedania Gdańsk).

Z drugiej ligi spadły po tym sezonie SMS Police, Ósemka Siedlce, MKS NOWAK-MOSTY Dąbrowa Górnicza oraz STS Sandecja Nowy Sącz.

Harmonogram turnieju(w przypadku przedłużających się meczów następne spotkanie rozpocznie się 45 minut po meczu poprzedzającym):

piątek
godz. 16.30 MKS Sokół Mogilno – KS Marba Sędziszów Małopolski
UROCZYSTE OTWACIE TURNIEJU
godz. 19.30 PMKS Nike Węgrów –Energa MKS Kalisz II (lub 45 minut po zakończeniu uroczystego otwarcia turnieju)

sobota
godz. 16.30 KS Marba Sędziszów Małopolski – Energa MKS Kalisz II
godz. 19.30 MKS Sokół Mogilno – PMKS Nike Węgrów

niedziela
godz. 10.00 PMKS Nike Węgrów – KS Marba Sędziszów Małopolski
godz. 13.00 Energa MKS Kalisz II – MKS Sokół Mogilno

  • 4
  • 1
  • 16
  • 0
  • 0