SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

EA, 1 lipca 2020

Katarzyna Bagrowska lubi wyzwania

- Lubię wyzwania - mówi atakująca Katarzyna Bagrowska, która dołączyła do beniaminka I ligi ASOTRA Płomienia Sosnowiec. Jest ona wychowanką Enei Energetyka Poznań, a swój pierwszy seniorski sezon spędziła w AZS AWF Warszawa.

Dołączasz do Płomienia Sosnowiec po specyficznej przerwie – czego się spodziewasz w tym sezonie?
Przeskok z drugiej do pierwszej ligi jest ogromny, więc poziom rozgrywek będzie wyższy. Lubię wyzwania i podnosić sobie poprzeczkę, więc mam nadzieję, że wraz z dziewczynami z każdym kolejnym meczem będziemy reprezentować coraz to lepszy poziom sportowy.

Życie beniaminka nigdy nie jest łatwe – będzie trzeba zapłacić frycowe?
Myślę, że stworzymy ekipę walczaków, która namiesza w pierwszej lidze. Nie mamy nic do stracenia, trzeba będzie wyjść na boisko "gryźć parkiet" i walczyć o jak najwyższe miejsce w tabeli.

Wyznaczałaś sobie cele lub wyzwania do zrealizowania w tym sezonie?
Chciałabym zdobyć dużo doświadczenia na boisku, by z każdym pierwszoligowym meczem czuć się coraz pewniej i  zaprezentować się z jak najlepszej strony. Żaden sportowiec nie lubi przegrywać, więc tak jak wyżej odpowiedziałam, chciałabym żebyśmy uplasowali się na jak najwyższym miejscu w tabeli.

Czego możemy się spodziewać – my kibice – w tym sezonie?
Liczę, że podczas każdego meczu w Sosnowcu będziemy prezentować swoją najlepszą siatkówkę i Wy kibice z przyjemnością będziecie przychodzić na mecze i nas dopingować.

Chcesz coś przekazać kibicom od siebie?
Mam nadzieję, że RAZEM stworzymy świetne widowisko na hali w Milowicach.

  • 3
  • 0
  • 45
  • 0
  • 0