SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

FG / PZPS, 1 lutego 2020

1. Liga kobiet – nowa strona www

Wielu kibiców 1. Ligi siatkówki kobiet zdążyło już zapoznać się z jej nową stroną internetową. To duży krok ku lepszemu i bardziej profesjonalnemu prezentowaniu tych rozgrywek. Dodajmy, że tylko jeden z wielu.

18735cStrona 1. Ligi Kobiet działa już od jakiegoś czasu – od zakończenia fazy testowej prezentowane są na niej wszystkie najbardziej niezbędne informacje: wyniki i statystyki spotkań, tabela, terminarz, statystki drużyn i poszczególnych zawodniczek. To jednak nie koniec. Planowane i testowane są kolejne funkcjonalności, które mają sprawić, że śledzenie rozgrywek będzie jeszcze ciekawsze i bardziej atrakcyjne.

Strona jest elementem projektu prowadzonego przez Polski Związek Piłki Siatkowej z producentem VolleyStation – nowego oficjalnego oprogramowania statystycznego PZPS i Polskiej Ligi Siatkówki. Volleystation oficjalnie funkcjonuje w polskich ligach od początku tego sezonu, a plany PZPS zakładają dalsze rozwijanie projektu. Chodzi nie tylko o rozszerzenie go na niższe ligi oraz rozgrywki młodzieżowe, ale także na pełniejsze wykorzystanie możliwości oprogramowania w szkoleniu.

Czekamy na dalsze efekty tej współpracy, a kibiców zapraszamy do regularnego odwiedzania strony.

  • 9
  • 0
  • 33
  • 1
  • 3