SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Informacja prasowa, fot. volleystation.com, 9 września 2022

VolleyStation nadal z Polską Siatkówką!

Po trzech latach owocnej współpracy pomiędzy VolleyStation a Polskim Związkiem Piłki Siatkowej podjęto decyzję o jej kontynuowaniu i podjęciu dalszych działań mających na celu rozwój polskiej siatkówki. Umowa została podpisana na kolejne trzy lata.

Polski Związek Piłki Siatkowej aktywnie wspierał projekt VolleyStation i w ciągu ostatnich trzech lat z oprogramowania mogły zacząć korzystać kluby i organizacje siatkarskie na wszystkich poziomach rozgrywkowych, a każdy polski trener otrzymał narzędzie usprawniające codzienną pracę. Analitycy VolleyStation poza udoskonalaniem programu edukują kolejne pokolenia polskich statystyków organizując szkolenia i webinary dla użytkowników z polskich klubów.
 
Poza oprogramowaniem do analizy statystycznej VolleyStation dostarcza również protokół elektroniczny, bazy danych, pomaga w organizacji szkoleń i egzaminów oraz służy wsparciem statystyków wszystkich reprezentacji krajowych.
 
Mam ogromną satysfakcję, że polski projekt, który wspieraliśmy od początku jego powstawania tak wspaniale się rozwija. Przedłużenie umowy z VolleyStation jest dla mnie rzeczą naturalną i oczywistą. Jestem przekonany, że przyniesie wiem korzyści obu stronom i pomoże w rozwoju Polskiej Siatkówki - powiedział Sebastian Świderski, prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej.
 
Polska Siatkówka to nasz kluczowy klient i partner. Dzięki współpracy z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej możemy w tej chwili mówić o byciu liderem rozwiązań technologicznych w siatkówce. Cieszy nas fakt, że coraz więcej klubów decyduje się na zakup programu i profesjonalną pracę z analizą danych. Nasze licencje mają wszystkie reprezentacje narodowe, zespoły PlusLigi, Tauron Ligi, Tauron 1. ligi, a także wiele klubów drugoligowych, młodzieżowych czy szkolnych - podsumowuje Łukasz Wróbel, prezes zarządu VolleyStation.
 
Z produktów VolleyStation obecnie korzystają użytkownicy w ponad 30 krajach świata, a w portfolio firmy znajduje się nie tylko flagowy produkt do analizy meczowej i statystyk, VolleyStation PRO, ale także protokół elektroniczny VolleyStation Referee oraz szereg kompatybilnych rozwiązań dla organizacji siatkarskich, czy telewizji.
 
  • 6
  • 0
  • 16
  • 0
  • 0