SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

EA, 16 lipca 2014

- Dziękuję Wam za wspaniałą walkę, za serce i hart ducha. Na boiskach COS w Spale zaprezentowaliście cechy godne wybitnych sportowców - mówił w czasie ceremonii zamknięcia Turnieju Nadziei Olimpijskich chłopców, wiceprezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej, Witold Roman.

Śląskie okazało się najlepsze w rywalizacji na boisku oraz w rankingu województw, w którym brane były pod uwagę również inne elementy jak wyskok dosiężny czy liczba powołań na kampy.

- Dziękuję Wam za wspaniałą walkę, za serce i hart ducha. Na boiskach COS w Spale zaprezentowaliście cechy godne wybitnych sportowców. Dziękuję trenerom, rodzicom młodych sportowców, sędziom i tym wszystkim, którzy przyczynili się do sprawnego przeprowadzenia zawodów - mówił w czasie ceremonii zamknięcia Turnieju Nadziei Olimpijskich chłopców, wiceprezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej, Witold Roman, który razem z Panią Dyrektor Centralnego Ośrodka Sportu w Spale Barbarą Klatką wręczył najlepszym puchary i dyplomy.

Trener kadry kadetów Sebastian Pawlik odczytał nazwiska 24 zawodników powołanych na kampy, które odbędą się na terenie COS Spała od obiadu 26 lipca do śniadania 2 sierpnia 2014 roku.

Trenerami trzech najlepszych drużyn w rankingu województw byli Roman Gil (Śląskie), Adam Bigos (Mazowieckie) oraz Rafał Strawiński (Łódzkie).

W czwartkowe popołudnie w COS Spała rozpocznie się Turniej Nadziei Olimpijskich dziewcząt.

  • 3
  • 0
  • 37
  • 0
  • 0