SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

KS, 11 marca 2014

Od piątku do niedzieli w ośmiu miastach odbyły się ćwierćfinały mistrzostw Polski młodzików. Do turniejów półfinałowych awansowały po 2 najlepsze drużyny z grupy.

Od piątku do niedzieli w ośmiu miastach odbyły się ćwierćfinały mistrzostw Polski młodzików. Do turniejów półfinałowych awansowały po 2 najlepsze drużyny z grupy.

Grupa I, Kielce

Podgrupa A

Gryf Brzesko - Feniks Leżajsk 2:0 (25:19, 26:24)

STS Skarżysko-Kamienna - Gryf Brzesko 0:2 (18:25, 22:25)

Feniks Leżajsk - STS Skarżysko-Kamienna 2:0 (25:20, 25:9)

Podgrupa B

Plas Kielce - Tempo Chełm 1:2 (25:21, 19:25, 11:15)

MOS Wola Warszawa - Plas Kielce 2:0 (27:25, 25:13)

Tempo Chełm - MOS Wola Warszawa 1:2 (10:25, 25:17, 9:15)

O miejsca 5-6

STS Skarżysko-Kamienna - Plas Kielce 2:0 (25:22, 29:27)

Finały

Gryf Brzesko - Tempo Chełm 2:0 (25:16, 25:16)

Feniks Leżajsk - MOS Wola Warszawa 2:0 (25:20, 25:20)

Awans: Gryf Brzesko, Feniks Leżajsk

 

Grupa II, Biała Podlaska

Podgrupa A

AKS Rzeszów I - Czarni Połaniec 2:0 (25:14, 25:14)

MKS Kraśnik - AKS Rzeszów I 0:2 (16:25, 10:25)

Czarni Połaniec - MKS Kraśnik 0:2 (22:25, 19:25)

Podgrupa B

Serbinów Biała Podlaska – Metro Warszawa 0:2 (16:25, 21:25)

Gim-Net Mońki  - Serbinów Biała Podlaska 0:2 (11:25, 16:25)

Metro Warszawa - Gim-Net Mońki 2:0 (25:7, 25:9)

O miejsca 5-6

Czarni Połaniec - Gim-Net Mońki 2:1 (19:25, 25:14, 15:12)

Finały

AKS Rzeszów I - Serbinów Biała Podlaska 2:0 (25:12, 25:15)

MKS Kraśnik - Metro Warszawa 0:2 (13:25, 12:25)

Awans: AKS Rzeszów I, Metro Warszawa

 

Grupa III, Olsztyn

Podgrupa A

Huragan Wołomin - SUKSS Suwałki 2:0

Olimp Bartoszyce - Huragan Wołomin 0:2 (17:25, 22:25)

SUKSS Suwałki - Olimp Bartoszyce 0:2 (13:25, 14:25)

Podgrupa B

AZS UWM Olsztyn - Chemik Bydgoszcz 0:2 (10:25, 22:25)

SKS Starogard Gdański - AZS UWM Olsztyn 0:2 (17:25, 19:25)

Chemik Bydgoszcz - SKS Starogard Gdański 2:0 (25:15, 25:15)

O miejsca 5-6

SUKSS Suwałki  SKS Starogard Gdański

Finały

Huragan Wołomin - AZS UWM Olsztyn 2:0 (25:16, 25:14)

Olimp Bartoszyce - Chemik Bydgoszcz 0:2 (22:25, 10:25)

Awans: Huragan Wołomin, Chemik Bydgoszcz

 

Grupa IV, Toruń

Podgrupa A

BAS Białystok - Absolwent Olsztyn 0:2 (20:25, 7:25)

Stal Grudziądz - BAS Białystok 2:0 (25:14, 25:10)

Absolwent Olsztyn - Stal Grudziądz 2:1 (25:22, 22:25, 16:14)

Podgrupa B

AZS OŚ Toruń - Jurand Malbork 2:0 (25:20, 25:18)

Stocznia M&W Darłowo - AZS OŚ Toruń 0:2 (16:25, 11:25)

Jurand Malbork - Stocznia M&W Darłowo 2:0 (25:15, 25:20)

O miejsca 5-6

BAS Białystok - Stocznia M&W Darłowo 0:2 (14:25, 15:25)

Finały

Absolwent Olsztyn - Jurand Malbork 1:2 (25:25, 25:27, 14:16)

Stal Grudziądz - AZS OŚ Toruń 0:2 (16:25, 15:25)

Awans: Jurand Malbork, AZS OŚ Toruń

 

Grupa V, Gubin

Podgrupa A

Trefl Gdańsk - Błyskawica Szczecin 2:1 (21:25, 25:16, 15:7)

GTPS Gorzów Wlkp. - Trefl Gdańsk 0:2 (18:25, 13:25)

Błyskawica Szczecin - GTPS Gorzów Wlkp. 2:0 (25:21, 25:21)

Podgrupa B

Volley Gubin - Piast Krotoszyn 2:0 (25:17, 25:17)

Dwójka Milicz - Volley Gubin 0:2 (18:25, 23:25)

Piast Krotoszyn - Dwójka Milicz 2:1 (22:25, 25:19, 15:11)

O miejsca 5-6

GTPS Gorzów Wlkp. - Dwójka Milicz  2:0 (25:22, 25:15)

Finały

Trefl Gdańsk - Piast Krotoszyn 2:0 (25:22, 25:20)

Błyskawica Szczecin - Volley Gubin 0:2 (6:25, 19:25)

Awans: Trefl Gdańsk, Volley Gubin


Grupa VI, Nowy Tomyśl

Podgrupa A

Maraton Świnoujście - Tęcza Krosno Odrzańskie 0:2 (20:25, 19:25)

Calisia Kalisz - Maraton Świnoujście 0:2 (10:25, 23:25)

Tęcza Krosno Odrzańskie - Calisia Kalisz 1:2 (21:25, 25:21, 11:15)

Podgrupa B

Kangur Nowy Tomyśl - Dekoria Świdnica 2:0 (25:17, 25:20)

MMKS II Kędzierzyn-Koźle - Kangur Nowy Tomyśl 0:2 (20:25, 16:25)

Dekoria Świdnica - MMKS II Kędzierzyn-Koźle 0:2 (23:25, 17:25)

O miejsca 5-6

Calisia Kalisz - Dekoria Świdnica 2:0 (25:22, 25:13)

Finały

Tęcza Krosno Odrzańskie - MMKS II Kędzierzyn-Koźle 2:0 (27:25, 25:16)

Kangur Nowy Tomyśl - Maraton Świnoujście 0:2 (18:25, 20:25)

Awans: Tęcza Krosno Odrzański, Maraton Świnoujście

 

Grupa VII, Jastrzębie Zdrój

Podgrupa A

Gwardia Wrocław - MMKS I Kędzierzyn-Koźle 1:2 (25:27, 25:21, 10:15)

Volley Rybnik - Gwardia Wrocław 2:0 (25:17, 25:7)

MMKS I Kędzierzyn-Koźle - Volley Rybnik 0:2 (13:25, 22:25)

Podgrupa B

Jastrzębski Węgiel - Lechia Tomaszów Maz. 2:0 (25:16, 25:16)

Hutnik Dobry Wynik Kraków - Jastrzębski Węgiel 0:2 (19:25, 16:25)

Lechia Tomaszów Maz. - Hutnik Dobry Wynik Kraków 1:2 (19:25, 27:25, 15:17)

O miejsca 5-6

Gwardia Wrocław - Lechia Tomaszów Maz. 0:2 (19:25, 17:25)

Finały

Volley Rybnik - Hutnik Dobry Wynik Kraków 2:0 (26:24, 25:12)

MMKS I Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel 0:2 (10:25, 16:25)

Awans: Volley Rybnik, Jastrzębski Węgiel

 

Grupa VIII, Łódź

Podgrupa A

AZS PWSZ Nysa - Norwid Częstochowa 0:2 (15:25, 16:25)

Bzura Ozorków - AZS PWSZ Nysa 1:2 (25:22, 22:25, 6:15)

Norwid Częstochowa - Bzura Ozorków 2:1 (25:19, 23:25, 17:15)

Podgrupa B

Wifama Łódź - Dunajec Nowy Sącz 2:1 (25:18, 21:25, 15:13)

Dwójka Stalowa Wola - Wifama Łódź 1:2 (25:21, 13:25, 12:15)

Dunajec Nowy Sącz - Dwójka Stalowa Wola 1:2 (23:25, 25:18, 9:15)

O miejsca 5-6

UKS Bzura Ozorków – SKPS Dunajec MPW Nowy Sącz 0:2 (13:25, 15:25)

Finały

Exact system Norwid Częstochowa – UKS Dwójka Stalowa Wola 2:0 (25:19, 27:25)

AZS PWSZ Nysa – KS Wifama Łódź 0:2 (14:25, 17:25)

Awans: Norwid Częstochowa, KS Wifama Łódź

  • 2
  • 2
  • 34
  • 0
  • 0