SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

EA, 9 września 2014

Na lekkoatletycznym boisku Zawiszy rozpoczęła się bydgoska część Mini Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej. - Jesteście ważnym ogniwem czempionatu globu seniorów - mówił do uczestników prezes Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Siatkowej, Ryszard Ciężki.

Ponad czterdzieści drużyn rozpoczęło rywalizację w kolejnej odsłonie Mini Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej. Tym razem grają drużyny z Bydgoszczy i okolic.

- Jesteście ważnym ogniwem FIVB Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn, największego wydarzenia, obok Euro 2012, w historii polskiego sportu. Życzę Wam sukcesów na boiskach położonych na terenie sławnego bydoskiego klubu. Wszystkich nas sprowadziła tutaj miłość do siatkówki - mówił do uczestników podczas sportowej ceremonii otwarcia Mini MŚ, prezes Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Siatkowej, Ryszard Ciężki.

Miejscem rywalizacji jest boisko lekkoatletyczne Zawiszy. W piątek odbędzie się uroczyste otwarcie Mini MŚ. - Każdej drużynie, które awansuje do 24-zespołowego finału zostanie wylosowana nazwa reprezentacji uczestniczącej w FIVB Mistrzostwach Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2014. W czasie otwarcia zostaną wykorzystanie tabliczki z nazwami państw oraz narodowe flagi, które widzieliśmy 30 sierpnia na Stadionie Narodowym. Będzie to takie połączenie tamtej ceremonii z bydgoskim turniejem - poinformował Ryszard Ciężki.

  • 0
  • 0
  • 20
  • 0
  • 0